X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - اطلاعات سپاه پاسداران کردستان: فعالان سیاسی و مدنی "ضدانقلاب" هستند Freedom of speech - اطلاعات سپاه پاسداران کردستان: فعالان سیاسی و مدنی "ضدانقلاب" هستند
RSS

سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس کردستان خواستار برخورد امنیتی با فعالان سیاسی و مدنی در کردستان شد.

 سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس کردستان درصدد است برخی از فعالان سیاسی و مدنی را به اتهام "ارتباط با رسانه‌های خارج از کشور" بازداشت کند.به گفته یک منبع آگاه، با آغاز اعتراضات مردمی در ایران و کردستان نیروهای اطلاعاتی وابسته به سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس در فضای مجازی برخی از فعالان سیاسی و مدنی را "ضدانقلاب" خوانده‌اند.


این منبع افزود: نیروهای اطلاعاتی این فعالان سیاسی و مدنی را به "ارتباط با رسانه‎های خارج از کشور" متهم و خواستار برخورد امنیتی با آنان شده‌اند.


با آغاز اعتراضات مردمی، اداره اطلاعات سنندج و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران از طریق تماس تلفنی، روزنامه‌نگاران و فعالان مدنی کُرد را تهدید کردند که هیچگونه مطلبی را در راستای حمایت از اعتراضات مردمی در رسانه‌ها منتشر نکرده و از این اعتراضات حمایت نکنند.


این دو نهاد اطلاعاتی به روزنامه‌نگاران و فعالان مدنی کُرد گفته‌ بودند در صورت حمایت از این اعتراضات با احکام سنگین قضایی روبرو خواهند شد.


اصطلاح "ضدانقلاب" در ادبیات سیاسی جمهوری اسلامی ایران به فرد و یا جریاناتی اطلاق می‌شود که فعالیت سیاسی آنان برخلاف سیاست رسمی حاکمیت کنونی ایران باشد.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :285
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :423
» بازديدسال :11398
» کل بازدیدها :197539
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0