X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - اعتراض کارمندان ناراضی درکرماشان Freedom of speech - اعتراض کارمندان ناراضی درکرماشان
RSS

کارمندان ناراضی کرماشان پایتخت شرق کوردستان در یک تجمع اعتراضی، خواستار مطالبات قانونی خود شدند.

در ادامه این گزارش آمده است که تعدادی زیادی از کارمندان ادارات دولتی جمهوری اسلامی ایران در شهر کرماشان شرق کوردستان که حقوق ماهیانه و حق بیمه آنها پرداخت نشده است، در یک تجمع اعتراضی خواستار حقوق معوقه خود شدند.

لازم به گفتن است که معترضان ناراضی در خیابانها راهپیمایی کرده و با بلند کردن پلاکارد، نظر عموم مردم را به خود جلب کرده و تلاش نمودند تا نهادهای دولتی جمهوری اسلامی در کرماشان که یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت شرق کوردستان میباشد را وادار به جوابگویی به خواسته هایشان کنند.

طبق آمارهای گفته شده، شهر کرماشان بالاترين سطح بیکاری را در میان شهرهای ایران دارا میباشد و شهروندان این بخش از کوردستان در وضعیت بغرنج اقتصادی و فقر، بسر میبرند.


جمعیت حقوق بشر کوردستان


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :98
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :591
» بازديدسال :11566
» کل بازدیدها :197707
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0