X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - اعدام مادر با فرزند۴ ساله در ایران تایید شد Freedom of speech - اعدام مادر با فرزند۴ ساله در ایران تایید شد
RSS

اعدام مادر با فرزند۴ ساله در ایران تایید شد، این مادر که مژگان نام دارد، به اتهام قتل همسر حلق آویز خواهد شد. حکم اعدام وی مورد تایید قرار گرفته است.
وی در جریان محاکمه اش گفته است که با همسرش اختلاف خانوادگی داشته و بارها توسط همسرش ضرب و شتم شده است.

مژگان، تیرماه سال گذشته به علت قتل همسرش دستگیر و به اعدام محکوم شد. و اگر موفق به گرفتن رضایت از اولیای دم نشوند اعدام خواهد شد.


ظرف یک هفته روز گذشته احکام اعدام ۱۱نفر، در زندانهای شیراز خوی اصفهان کرمانشاه ساری و اردبیل به دار آویخته شدند که از این تعداد۵نفر در زندان دیزل آباد کرمانشاه به صورت جمعی اعدام شدند و دو نفر از اعدام شدگان علت اعدامشان کشتن ماموران وحشی انتظامی بوده است. از جمله اعدامهای اعلام شد:


صبح روز پنجشنبه ۲۳آ‌ذر دو زندانی را در زندان شیراز و خوی بدار آویخته شدند.


صبح روز چهارشنبه ۲۲آذر نیز دو زندانی را در ملأعام در اصفهان بدار آویخته شدند. اتهام این دو زندانی کشتن یک پاسدار نیروی انتظامی عنوان شده بود.


صبح روز دوشنبه ۲۰آذر پنج زندانی را در زندان دیزل‌آباد کرمانشاه بدار آویخته شدند. یکی از زندانیان “کاوس آشوری “ نام داشت.


 صبح روز دوشنبه ۲۰آذر  نیز یک زندانی در زندان ساری به دار آویخته شد. زندانی اعدام شده با نام اختصار (ع ـ پ) معرفی شده است.


 صبح روز یکشنبه ۱۹آذر یک زندانی در زندان اردبیل اعدام شد. این زندانی که صیاد احدی نام داشت ۳۵ساله بود و مدت ۴سال بود که در زندان به‌سر می‌برد.


آمار بالا تنها احکام اعدامی است که توسط رسانه های حکومتی اعلام بیرونی شده است. آمار کسانی که مخفیانه اعدام میشوند و به دلیل نداشتن کس و کار از بین برده میشوند هرگز علنی نشده است و چه بسا آمار خیلی بیشتر از این میزان باشد.


ایران رکورد دار اعدام و نقض حقوق بشر در جهان است و بارها توسط سازمان حقوق بشر و مراجع حقوق بشری محکوم شده است. این در حالیست که در همین هفته یک پزشک و پژوهشگر دو تابعیتی به نام احمد رضا جلالی به اعدام  محکوم شده شده است.


همچنین خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران بارها  با ارائه گزارشات مستند به ادامه نقض حقوق بشر در ایران اعتراض کرده است.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :55
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :548
» بازديدسال :11523
» کل بازدیدها :197664
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0