X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - افشین حسین پناهی به اتهام «تبلیغ و تبانی علیه نظام»محکوم شد Freedom of speech - افشین حسین پناهی به اتهام «تبلیغ و تبانی علیه نظام»محکوم شد
RSS

براساس گزارش رسیده، روز سه‌شنبه بیست و یکم شهریورماه، افشین حسین‌پناهی، فعال مدنی کُرد و بردار رامین حسین‌پناهی در دادگاه انقلاب سنندج محاکمه گردید.


یکی از نزدیکان این فعال مدنی کُرد گفت: "دادگاه انقلاب سنندج افشین حسین‌پناهی را به اتهام تبلیغ و تبانی علیه نظام و تماس با رسانه‌های خارج از کشور و هواداری از احزاب کُردی محکوم و ابلاغ حکم به بعدا موکول شده است."وی خاطر نشان کرد: "دادگاه از حضور خانواده حسین‌پناهی در جلسه محاکمه افشین ممانعت بعمل آورده است."


گفته می‌شود، این فعال مدنی کُرد بدون داشتن وکیل به دفاع از خود پرداخته و تمامی اتهامات وارده را رد و بازداشت خود را غیرقانونی دانسته است.


پیشتر سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان با انتشار از حکومت ایران خواسته بود که با رعایت اصول و ضوابط حقوق بشر، امکان اعاده‌ی حقوق قانونی و شهروندی خانواده آسیب دیده حسین پناهی‌ها و آزادی اعضای بازداشت شده این خانواده را در اسرع وقت فراهم آورد.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :257
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :395
» بازديدسال :11370
» کل بازدیدها :197511
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0