X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - انفجار مین مراتع روستای دزآور در نوسود را طعمه حریق کرد Freedom of speech - انفجار مین مراتع روستای دزآور در نوسود را طعمه حریق کرد
RSS

روز ۲۶ شهریورماه سال ۱۳۹۶ انفجار مین باعث آتش‌سوزی مراتع روستای دزآور از توابع شهر نوسود در شرق کوردستان شد.


با توجه به گزارش و نقل‌قول از بخشدار نوسود؛ انفجار مین ناشی از یک گلوله فسفری بوده که در پی عملیات یافتن مین در منطقه، در مجاورت هوا قرارگرفته و خودبه‌خود دچار آتش‌سوزی شده که قسمتی از مراتع روستای دزآور از توابع نوسود در شهرستان پاوه را دچار آتش‌سوزی کرده است.وی در ادامه گفته است؛ مراتعی که دچار حریق شده در میدان مین قرار دارد و مهار این آتش‌سوزی به‌کندی صورت می‌گیرد.

لازم به یادآوری است. بر اساس آمارهای رسمی جمهوری اسلامی ایران در سال ١٣٩٣، استان‌ ایلام با مساحت یک‌میلیون و ٧٠٠ هزار هکتار، استان کرماشان  با مساحت شش‌صد و نودویک هزار هکتار، ارومیه با مساحت پنجاه‌ونه هزار هکتار و کردستان با مساحتى به وسعت هزار و پانصد هکتار، به ترتیب آلوده‌ترین نقاط به مین‌های کاشتەشدە هستند.


جمعیت حقوق بشر کوردستان


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :76
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :569
» بازديدسال :11544
» کل بازدیدها :197685
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0