X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - ایران در مخالفت با جنوب کردستان، مرزهایش را میبندد Freedom of speech - ایران در مخالفت با جنوب کردستان، مرزهایش را میبندد
RSS

در پی گزارش رسیده  ،دولت جمهوری اسلامی ایران با هدف مخالفت با رفراندوم استقلال جنوب کوردستان ،مرزهای هوایی خود را برروی جنوب کوردستان بسته و هم زمان شروع به انجام یک مانور سربازی کرده است.

این اقدامات ایران قبل از انجام رفراندوم در جنوب کوردستان است.


مانور سربازی سپاه پاسداران ایران از ۲ تا ۴ مهر در مرز شرق وجنوب کوردستان مابین شهرستانهای مریوان وسنه ادامه خواهد داشت وبه این منظور شرق کوردستان حالت نظامی به خود گرفته است. هدف دولت ایران از این اقدامات اولا. فشار آوردن برسر جنوب کوردستان که از انجام رفراندوم پشیمان شوند.


دوما ترساندن مردم در شرق کوردستان، که از انجام رفراندوم در جنوب شادی وخوشی نشان ندهند.


این مانور در حالی انجام میگیرد که روز ۳مهر رفراندوم استقلال جنوب کوردستان انجام می‌شود وایران با این عمل خواهان مخالف وبه تعویق انداختن آن است.


لازم به ذکر است که پیشتر هم دولت ترکیه در مرز شمال وجنوب کوردستان دست به انجام یک مانور سربازی دادەاست، که تا 26 سپتامبر ادامه خواهد داشت که این اقدام هم در جهت مخالف با انجام رفراندوم است. رفتارهای این دو دولت با تمام معیارهای جهانی مخالفت دارد وبه هیچ عنوان حق دخالت در امور دولت های دیگر را ندارند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :106
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :599
» بازديدسال :11574
» کل بازدیدها :197715
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0