X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - بازداشت شهروندان کورد توسط نیروهای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران Freedom of speech - بازداشت شهروندان کورد توسط نیروهای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران
RSS

براساس گزارش رسیده ، نیروهای وزارت اطلاعات تعدادی از شهروندان روستای “قوری قلعە” از توابع شهرستان روانسر در شرق کوردستان را بە اتهاماتی از جمله همکاری با نیروهای سلفی، پخش نوار و سی دی و تبلیغ در سطح شهر “سنه” بازداشت و بە مکان نامعلومی منتقل کرده اند.

طبق خبرهای بدست آمده، اسامی تعدادی از آنها که محرز شده است بدین شرح است: 


“اسعد صیادی” فرزند حسین، “مسلم نادری” فرزند منصور، “بهنام بهرامی”فرزند محمد سعید، “یعقوب باباخانی” فرزند محمود و “امید فیضی” فرزند امیر لازم به گفتن است که در همین چارچوب، وزارت اطلاعات افراد دیگری را نیز مورد بازرسی قرار دادە و گوشی و وسایل شخصی آنها را ضبط و ثبت نمودە و از آنها خواسته شده که جهت پاره ای توضیحات، خود را به اداره اطلاعات معرفی کنند.

“برهان باویسی” ، “کمال باویسی” و “امجد کریمی” افرادی هستند که از سوی اداره اطلاعات مورد تحقیق قرار گرفته اند و این درحالیست که نامبردگان خود از اعضای رسمی بسیج و سپاە پاسداران جمهوری اسلامی ایران میباشند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :34
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :22
» بازديد ماه :55
» بازديدسال :4802
» کل بازدیدها :190943
» مجموع اعضا : 12
» تعداد مطالب : 646