X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - بازداشت ۴۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه Freedom of speech - بازداشت ۴۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه
RSS

بازداشت ۴۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه

استان‌وایر- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان «آمل» در استان مازندران از بازداشت ۴۰ مرد و زن در یک «پارتی‌ شبانه» در این شهر خبر داد.

علی طالبی اعلام کرده که این «پارتی شبانه» در جاده «هراز» شهر «آمل» برگزار شده بود که منجر به بازداشت ۴۰ نفر از سوی ماموران پلیس شد.

آقای طالبی افزوده که «این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.»
به گفته این مقام قضایی «در این رابطه نیز مقادیری مشروبات الکلی از نوع دست‌ساز و مشروبات خارجی کشف و ضبط» شده است.برگزاری جشن‌های مختلط دوستانه و خانوادگی به مناسبت‌های مختلف در ایران سال‌‌هاست که ممنوع بوده و با شرکت کنندگان در چنین جشن‌هایی برخورد می‌شود.


پلیس و دیگر نهاد‌های امنیتی در یک سال اخیر دامنه برخورد با این جشن‌ها را گسترش داده و طی این مدت صد‌ها نفر را بازداشت کرده‌اند.

با وجود تشدید این سخت‌گیری‌ها و دخالت پلیس در حوزه خصوصی مردم٬ برپایی این قبیل جشن‌ها در شهر‌های مختلف ایران همچنان ادامه دارد.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :281
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :419
» بازديدسال :11394
» کل بازدیدها :197535
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0