X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - تجمع در برابر سفارت ایران در اعتراض به حکم اعدام احمد رضا جلالی Freedom of speech - تجمع در برابر سفارت ایران در اعتراض به حکم اعدام احمد رضا جلالی
RSS

سازمان عفو بین الملل در سویدن در اعتراض به حکم اعدام و حبس احمدرضا جلالی، پژوهشگر و پزشک ایرانی مقیم سویدن، در برابر سفارت ایران در استکهلم گردهمایی برگزار کرده است.


 


زهرا باقری‌شاد، گزارشگر بخش فارسی|دری رادیوی سویدن اکنون در محل حضور دارد. در جریان این گردهمایی برگیتا اولسون، نماینده پارلمانی حزب لیبرال، و ماریا اوبری از سازمان عفو بین الملل سویدن نیز سخنرانی کردند.

معترضان خواهان آزادی و برگشت احمدرضا جلالی به سویدن هستند. جزئیات بیشتر در مورد اعتراضات امروز در برابر سفارت ایران در استکهلم در جریان روز به نشر خواهد رسید.

احمدرضا جلالی پژوهشگر و پزشک ایرانی مقیم سویدن است که اخیراً قوه قضائیه ایران حکم اعدام وی را تایید کرد. او از سوی دولت ایران متهم است که با سازمان امنیتی اسرائیل همکاری داشته. جلالی در ماه آپریل سال گذشته و در جریان سفری به ایران بازداشت شد و از آن زمان در زندان به سر می‌برد.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :54
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :714
» بازديدسال :11689
» کل بازدیدها :197830
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 670