X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - تداوم بازداشت شهروندان كورد در شرق كوردستان Freedom of speech - تداوم بازداشت شهروندان كورد در شرق كوردستان
RSS

پس از برگزارى رفراندوم جنوب كوردستان ، مراكز امنيتى جمهورى اسلامى ايران در شهرهاى شرق كوردستان اقدام به بازداشت و شكنجه دهها نفر از مردم كرده اند و از سرنوشت انها هيچ اطلاعى در دست نيست وانها را به مراكز استانها كه همراه با شكنجه و بازجوي بوده منتقل كرده اند.به نقل از گزارش ، شهروند روستاى شيناوي از توابع شهر پيرانشهر به نام ” محمد حسين پور” به اتهام إخلال در امنيت ملي بازداشت شده و همچنين در شهر مريوان دهها نفر را پس از إبراز شادى انها را فراخوانده و تهديد كرده اند و جمعى از اين افراد را در سلولهاى انفرادى اطلاعات سپاه پاسداران مريوان بازداشت و تعدادى را نيز به اطلاعات شهر سنه در زير شديدترين شكنجه منتقل كرده اند.


يكى از بازداشتيها ” وريا دل انگيز ” فعال مدنى و محيط زيستى شهر مريوان ، تا كنون از سرنوشت نامبرده هيچ اطلاعى در دسترس نيست ، و نام و مشخصات ديگر بازداشتيها تاكنون اعلام نشده است.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :29
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :522
» بازديدسال :11497
» کل بازدیدها :197638
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0