X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - جزئیات هک شدن 200 وب‌سایت ایرانی Freedom of speech - جزئیات هک شدن 200 وب‌سایت ایرانی
RSS

یک تیم منتسب به گروه تروریستی داعش طی روز گذشته ۲۰۰ سایت ایرانی را هک کرد و در مواردی تصویر پرچم داعش بر روی صفحه ها نقش بست.

 

یک گروه که خود را تیم سیستم دی. زید (Team System DZ) می‌خواند، روز شنبه ١٠تیرماه٩٦، به دلیل آسیب پذیری و ضعف سرور به بیش از ۲۰۰ سایت ایرانی حمله هکری کرد و ظاهر برخی از این سایت‌ها را تغییر داد.

 

 «خبرگزاری دانشجو»، با تایید این مطلب افزود: «در میان این وب‌سایت‌های هک شده که همچنان رو به افزایش است، نام چندین صندوق سرمایه‌گذاری مشترک و کارگزاری نیز دیده می‌شود، این حمله هکری دیروز دو سایت بورسی را به طور کامل از کار انداخت.»


امروز معاون وزیر ارتباطات ایران، درباره این حملات هکری به خبرگزاری «فارس»، گفت: این حملات اگر از نوع منع سرویس بود، در لایه ارتباط اینترنت با شبکه ملی اطلاعات دفع می‌شد که حملات اخیر از نوع دیفیس‌کردن بوده است.

 

محمدجواد آذری جهرمی افزود: به لحاظ تعریف شبکه ملی اطلاعات اگر سایتی مورد حمله منع سرویس از انواع داس (DOS) و دیداس (D DOS) آتک قرار بگیرد برای ارتباط اینترنت با شبکه ملی اطلاعات این حمله را دفع می‌کنیم و برای این کار سپر دفاعی گذاشته‌ایم و از حملات منع سرویس جلوگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: حمله اخیر از نوع منع سرویس نبوده بلکه از نوع دیفیس‌کردن بوده است که متولی سایت احتمالاً به روزرسانی‌ها را انجام نداده یا مشکلی در پیکره امنیتی آن سیستم‌ها وجود داشته است که مسئولیت این موضوعات با دایرکنندگان سایت‌ها است.

 

گروه تیم سیستم دی. زید که گفته می‌شود به گروه های داعش منتسب است، پیش از این نیز بسیاری از وبسایت‌های دولتی کشور های مختلف دنیا از جمله در کشور های چین و امریکا را نیز هک کرده است.

 

در زیر لیست برخی از سایت های ایرانی هک شده آورده شده است.


گوناز تی وی


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :109
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1376
» بازديدسال :7727
» کل بازدیدها :193868
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663