X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - درگیری میان مردم و نظامیان حکومتی در سرپل‌ذهاب روی داد Freedom of speech - درگیری میان مردم و نظامیان حکومتی در سرپل‌ذهاب روی داد
RSS

شهروندان کُرد در سرپل‌ذهاب در اعتراض به ضبط اجناس یک کاسبکار کُرد با نظامیان حکومتی درگیر شدند.


براساس گزارش رسیده به آژانس خبررسانی کُردپا، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه، در نتیجه تعقیب یک کاسبکار کُرد اهل روستای "الیاسی"، درگیری میان ساکنین روستای "جابری" در دشت ذهاب با نیروهای انتظامی روی داد.


خبرنگار کُردپا در سرپل‌ذهاب گزارش داد: نیروهای انتظامی درصدد ضبط اجناس یک کاسبکار کُرد اهل روستای الیاسی بودند که ساکنین روستای جابری مانع ضبط اجناس این کاسبکار کُرد شدند.به گفته یک منبع آگاه، بار این کاسبکار کُرد پوشاک بوده است.


این منبع آگاه به خبرنگار کُردپا گفت: در نتیجه درگیری مردم با نظامیان حکومتی، این نیروها نتوانستند اجناس این کاسبکار کُرد را ضبط و توقیف کنند.


در همین ارتباط، روز سه‌شنبه بیست و یکم شهریورماه نیز، درگیری میان ساکنین روستای "الیاسی" از توابع شهرستان سرپل‌ذهاب و نیروهای انتظامی حکومت ایران روی داد و ساکنین این روستا از ضبط اجناس کاسبکاران جلوگیری کردند. 


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :53
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :713
» بازديدسال :11688
» کل بازدیدها :197829
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 670