X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - درگیری نیروهای امنیتی با گروه تروریستی داعش در روستای شورآوا Freedom of speech - درگیری نیروهای امنیتی با گروه تروریستی داعش در روستای شورآوا
RSS

طبق اخبار جدیدی که هم اکنون به دست یارسان مدیا رسیده است امروز یک گروه سه نفره، مسلحانه با یک خودروی سواری در روستای “شورآوا ” در بخش کوزران از توابع استان کرمانشاه مشاهده شده اند.

طبق گفته شاهدان عینی این گروه مذکور از گروه مسوم به داعش بوده اند و شعار الله اکبر سر میدادند.


به نقل از گزارشات محلی: این گروه با ماموران امنیتی منطقه در کوزران درگیر شده و در این درگیری راننده خودرو مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و کشته میشود و مسیر حرکت آنها از تعادل خارج گشته و یکی از آنها مصدوم میشود که توسط نیروهای امنیتی دستگیر و فرد سوم متواری میشود.


این چندمین اخبار درگیری و نفوذ گروه تروریستی داعش در مناطق مرزی کرمانشاه می باشد که باعث رعب و وحشت در منطقه شده است.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :140
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1407
» بازديدسال :7758
» کل بازدیدها :193899
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663