X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - درگیری و تنبیه یک آخوند امر به معروفی در گیلان Freedom of speech - درگیری و تنبیه یک آخوند امر به معروفی در گیلان
RSS

بنا به گزارشات رسیده از گیلان یک آخوند امر به معروفی امروز توسط شهروندانی که مورد آزاد و اذیت او قرار گرفته بودند بشدت تنبیه شد. محمد رضا اسحاقی معاونت اجتماعی پلیس گیلان گفت که یک روحانی که سعی کرده بود چند شهروند را مورد پرسش و تذکر تحت عنوان “امر به معروف” قرار دهد توسط آنان مضروب شد.کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند. فرمانده انتظامی گیلان که برای عیادت به خانه آخوند مزبور رفته بود اعلام کرده است که عاملان حمله شناسایی و احضار شده اند و این پرونده در دست بررسی است.


دخالت در حریم شخصی شهروندان تحت عنوان “اجرای امر به معروف” باعث بوجود آمدن درگیری های مختلف در ایران شده است.


قابل ذکر اینکه اوایل مرداد ماه در متروی تهران یک آخوند که مزاحم یکی از بانوان هموطن شده بود توسط یکی از جوانان ایرانی به نام اصغر نحوی پور در متروی شهر ری در دفاع از یکی از بانوان هموطن که مورد آزار یک آخوند  منکر قرار گرفته بود به این آخوند تهاجم کرد و  در نهایت با تیر مستقیم نیروی آتش به اختیار انتظامی از فاصله یک متری مورد اصابت قرار گرفت و شهید شد. او یک پهلوان زورخانه شهر ری بود.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :70
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :730
» بازديدسال :11705
» کل بازدیدها :197846
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 670