X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - دزدان کلان و اما مشهور چرا باید راحت آزاد شوند؟ Freedom of speech - دزدان کلان و اما مشهور چرا باید راحت آزاد شوند؟
RSS

زندان اوین ، زندان رجایی شهر، گوهر دشت کرج و...مکانی شده است برای به بند کشیدن فریادها و ناله های که برای آزادی و روشن کردن افکار عمومی تلاش کردند. در زندانهای ایران انسانهای هستند که با قلب بزرگ خود در راه بهبود  وضعیت حقوق بشر در ایران تلاش کردند که نسانها به هر آنچه که لیاقت آن را دارند برسند، اما متاسفانه حکومت اسلامی ایران با شدت با ان گونه فعالیت ها برخورد میکند اما مسئله و مشکل اینجا نیست و مطلب امروز قصد ندارد به این موضوع بپردازد.

شاید همه با اختلاسهای میلیاردی سران حکومت با خبر باشید و یا اینکه دزدی های دکل های نفتی و یا دزدی علنی بانکهای خصوصی مورد تایید بانک مرکزی از مردم بی پناه و یا امثال این گونه اخبار که هر روز باید آنها را با کمال ناباوری باور کنیم و هیچ وقت هیچ کدام از آنها محاکمه نشدند و نخواهند شد، اما چرا؟


قبل از جواب به این سوال اشاره ای داشته باشیم به کسانی که از طرف کار دستان حکومت مال و زندگی و سرمایه شان را از دست دادند و برای گرفتن حق خود  شلاق میخورند و یا  راهی زندان می شوند و یا با برخورد شدید و وحشیانه ماموران امنیتی حکومت قرار گرفتند، کارگری که برای گرفتن حقوق عقب افتاده اش  در مله عام شلاق می خورد، مال باخته ای که باید زیر لگد و باطوم ماموران انتظامی قرار می گیرد پیرزنی که سرمایش را از دست داده باید جلوی چشم همگان از طرف ماموران حکومتی سیلی می خورد، اما چرا؟ جواب این سوال یک جمله است " چون مردم عادی هستند" بله در حکومت اسلامی که به قول خودشان با عدل اسلامی اداره می شود مال باختگان و زحمتکشان بی حقوق را شکنجه می دهند اما آقای که مال مردم بی پناه را خورده است باید ترفیع درجه بگیرد. الان میتوانیم جواب سوال بالا را بدهیم که ،چرا هیچ کدام از دزدان میلیاردی محاکمه نمیشوند! 


دزدان کلان که اختیار بخشی از حکومت در دستشان است با استفاده از نفوذ و جایگاهی که دارند به راحتی شروع به چپاول سرمایه ملی و مردمی می کنند و اگر صدایش هم خیلی در بیاید و بخواهند اذهان عمومی را فریب دهند با یک بازداشت ساده و با در اختیار قرار دادن یک سویت کامل و بی نقص برای این افراد که خود قضات و دستگاه قضایی نیز با انها هم دست هستند سعی دارند که اذهان عمومی را فریب دهند.

مصداق این نمونه اخبار منتشر شده از معاون اجرایی رئیس جمهور سابق، حمید بقایی است که با توجه به دزد ی ها کلانی که در زمانی که در سمت ریاست میراث فرهنگی بود تا زمانی که به معاونت اجرایی احمدی نژاد رسید، یازداشت شد و بعد از چند روز اعتصاب غذای که بعید میدانم که انهم صحت داشته باشد از زندان آزاد شد و بعد از بیرون آمدن از زندان شروع کرد به انتقاد از حکومت و دستگاه قضایی و همه انها را دروغ گو خطاب کرد و حتی اشاره داشت که این حکومت باید سرنگون شود ، اینکه حمید رضا بقایی چه گفت و چه حرفایی در مورد زندان و زندانیان زد مورد بحث ما نیست، بحث ما این است که چرا فعالان سیاسی و مدنی ما در زندان همچون آرش صادقی، علی شریعتی، حسن رستگاری، اتنا دائمی، سعید شیرزاد(فعال یارسانی)، محمد علی طاهری، نرگس محمدی و...روزهای طولانی و حتی تا لحظه مرگ اعتصاب غذا کردند اما اب از آب تکان نخورد کسانی که برای دفاع از حقوق انسانی تلاش کردند و حتی آزارشون به مورچه هم نرسیده و اکنون در زندان در بدترین شرایط و روزهای زندگی خود به سر میبرند اما دزدان کلان حکومتی همچون احمدی نژاد، برادران لاریجانی، پسران ناطق نوری، خانواده رفسنجانی، حسن فریدون برادر حسن روحانی، رئیس بانکهای خصوصی، اسفندیار رحیم مشایی، و صدها وزیر و رئیس و معاون که خیلی از انها تا امروز دستشان رو شده است آزادانه دارند حقوق های میلیاردی میگرند.


حکومتی که پایه و اساس آن همچون با وعده های دروغین همچون دینی که اکنون قوانین آن بر حکومت اجرا میشود و همه آن نیز با وعده های دروغغ پایه ریزی شده است آخرش به اینجا میکشد که یک عده دزد و گدا حاکمیت را به دست میگیرند و شروع به قتل و غارت میکنند و هر فریاد اعتراضی را آنگونه خاموش میکنند که حتی اثری از آن نماند تا خود ب راحتی و بدون هیچ دردسری بتواند به دزدی های خود برسند.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :118
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1385
» بازديدسال :7736
» کل بازدیدها :193877
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663