X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - دستگیری یک گروه تروریستی وابسته به ایران در کویت Freedom of speech - دستگیری یک گروه تروریستی وابسته به ایران در کویت
RSS

وزارت کشور کویت شامگاه جمعه 20 مردادماه 1396 شمسی از دستگیری یک گروه تروریستی ۱۲ نفری مرتبط با ایران و حزب‌الله لبنان در این کشور خبر داد.


کویت اعلام کرده است که این گروه تروریستی پس از یک هفته تحقیق و تجسس، دستگیر شده اند.


به گزارش خبرگزاری فرانسه، وزارت کشور کویت اعلام کرد که این ۱۲ نفر در مناطق مختلف این کشور دستگیر شده‌اند.


براساس این گزارش، حکم بازداشت این ۱۲ نفر پس از صدور حکم دادگاه دربارهٔ پرونده مشهور به «گروه عبدلی» صادر شده است.


دادگاه عکس ۱۶ مرد را که در این هسته افراطی مشارکت داشتند منتشر کرد و از شهروندان خواست تا نیروهای امنیتی را در دستگیر این افراد کمک کرده و هر نوع اطلاع در مورد این افراد را به شماره تلفن ۱۱۲ و یا با مراجعه به قرارگاه‌های پلیس اطلاع دهند.


در هسته العبدلی تعدادی از کویتی‌ها و یک نفر ایرانی عضویت داشت که به دلیل جاسوسی برای ایران و حزب‌الله لبنان تحت تعقیب بودند.


در ماه اوت ۲۰۱۵ کویت اعلام کرد که این هسته را متلاشی کرده و مقادیری اسلحه، مهمات و مواد منفجره از آنها ضبط کرده است.


سه هفته پپیش نیز برخی از دفاتر سفارت ایران در کویت تعطیل شد و تعداد دیپلمات‌های ایرانی در آن کشور کاهش پیدا کرد.


روز ۲۶ تیر روزنامه کویتی «السیاسه» خبر داده بود که ۱۴ شهروند شیعه کویتی که محکوم به تشکیل گروهی مرتبط با تهران شده‌اند، با فرار از کشورشان از طریق دریا به ایران گریخته‌اند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :241
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :379
» بازديدسال :11354
» کل بازدیدها :197495
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0