X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - دو تن از شاگردان کفن پوش محمدعلی طاهری بازداشت و دو تن دیگر ناپدید شد Freedom of speech - دو تن از شاگردان کفن پوش محمدعلی طاهری بازداشت و دو تن دیگر ناپدید شد
RSS

منابع خبری از بازداشت دو تن از شاگردان محمدعلی طاهری در مقابل زندان اوین و بی خبری از دو تن دیگر می‌گویند. گفته می‌شود افراد بازداشت شده برای اخذ اعتراف اجباری علیه محمدعلی طاهری تحت فشار قرار گرفته‌اند. 


چهار تن از شاگردان محمدعلی  طاهری به نام‌های «رها داوودیان»، «زهرا سادات ابراهیمی»، «زهرا شفیعی» و «ملیکا کاوندی» که دو روز متوالی با پوشیدن کفن در مقابل زندان اوین دست به تحصن زدند، روز دوشنبه ۶ شهریورماه ١٣٩۶ با برخورد نیروهای امنیتی مواجه شده‌اند. 

یک منبع مطلع در همین ارتباط گفته: « رها داوودیان و زهرا سادات ابراهیمی با انتقال به بند نسوان زندان اوین برای اخذ اعتراف اجباری علیه آقای طاهری تحت فشار قرار گرفته‌اند اما تا کنون به این کار تن نداده و حتی قبول نکردند که با قرار وثیقه صد میلیونی که برای آنها صادر شده آزاد شوند.»


این منبع که خواست نامش فاش نشود در ارتباط با وضعیت دو تن دیگر از این شاگردان محمدعلی طاهری افزود: «از زهرا شفیعی و ملیکا کاوندی هیچ خبری نداریم این چهار نفر با هم تحصن کرده بودند اما معلوم نیست زهرا و ملیکا هم بازداشت شده‌اند یا نه.»


گفتنی است، این چهار تن روز یکشنبه پنجم شهریور ١٣٩۶ با شنیدن خبر ابلاغ حکم اعدام محمدعلی طاهری با پوشیدن کفن به مقابل زندان اوین رفته بودند که با برخورد نرم رییس دادسرای اوین به خارج از محوطه زندان هدایت شدند. 


شنیده‌ها حاکی از آن است، مسوولان زندان اوین با قول مساعدت در روزهای آینده این چهار تن را راضی به شکستن تحصن در روز یکشنبه کرده بودند.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :252
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :390
» بازديدسال :11365
» کل بازدیدها :197506
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0