X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - رئیس سازمان سیاه آمریکا، ایران را تهدید کرد. جلوی نفوذ ایران را میگیریم Freedom of speech - رئیس سازمان سیاه آمریکا، ایران را تهدید کرد. جلوی نفوذ ایران را میگیریم
RSS

رئیس سازمان سیا: منتظر تغییر اساسی استراتژی ما مقابل ایران باشید؛ جلوی نفوذ آنها را می‌گیریم


مایک پمپئو مدیر سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا


رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، سی آی ای (سیا) می گوید دولت ترامپ سرگرم نهایی کردن استراتژی خود برای برخورد با ایران است و اگر این استراتژی آماده شود، جلوی نفوذ ایران در خاورمیانه گرفته خواهد شد.مایک پمپئو مدیر سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا


رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا، سی آی ای (سیا) می گوید دولت ترامپ سرگرم نهایی کردن استراتژی خود برای برخورد با ایران است و اگر این استراتژی آماده شود، جلوی نفوذ ایران در خاورمیانه گرفته خواهد شد.مایک پمپئو در نشست سالانه امنیتی اسپن در ایالت کلرادو به ایران هشدار داد در صورت نقض روح توافق برجام با عوقب آن روبرو خواهد شد و افزود بزودی شاهد تغییرات اساسی دراستراتژی در قبال ایران خواهیم بود.


رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکاضمن انتقاد از سیاست دولت پرزیدنت اوباما در قبال ایران گفت توافق برجام در دسترسی به هدف آن که ایجاد ثبات و مهار تهدیدهای ایران در منطقه بوده موثر نبوده است. او گفت: با اینحال، این توافق برای وادار کردن ایران به انجام تعهداتش موثراست.


آقای پمپئو گفت دولت پرزیدنت ترامپ آماده ریسک پذیری برای عقب راندن ایران است.


وی گفت: «من مطمئنم این دولت نهایتا این آمادگی را دارد و وقتی استراتژی ما آماده شود، شما شاهد یک تغییر اساسی خواهید بود. ما شروع کرده ایم. یکی از نخستین کارهایی که پرزیدنت ترامپ انجام داد ائتلاف کشورهای خلیج فارس و اسراییل بود.


آقای پمپئو گفت از این پایگاه برای عقب راندن ایران استفاده خواهد شد.


رئیس سی آی ای افزود ایران برای گسترش نفود بدخواهانه خود از گروههای تروریستی مانند حزب الله بهره می گیرد.


پمپئو افزود: «حزب الله نمونه دیگری از عوامل ایران برای دست یابی به اهداف گسترش نفوذ در منطقه است و می خواهد دست بالا را خاورمیانه داشته باشد و حزب الله و دیگر شبه نظامیان در یمن و عراق و منطقه در حال افزایش قدرت هستند که هریک از آنها تهدید علیه کشورهای حوزه خلیج فارس، اسراییل و منافع آمریکا هستند.»


اظهارنظر رئیس سازمان سیا در حالی است که پرزیدنت ترامپ و برخی مقام های دولت علیه فعالیت های بی ثبات ساز ایران در خاورمیانه هشدار داده اند.


ایران حامی برخی گروه های تروریستی مثل حزب الله لبنان و حماس است. همچنین جمهوری اسلامی ایران با ارسال سلاح و کمک مالی از گروه های شیعه در یمن و بحرین حمایت می کند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :94
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1361
» بازديدسال :7712
» کل بازدیدها :193853
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663