X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - ستادی مشترک میان نهادهای امنیتی برای بازداشت شهروندان کُرد تشکیل گردید Freedom of speech - ستادی مشترک میان نهادهای امنیتی برای بازداشت شهروندان کُرد تشکیل گردید
RSS

نهادهای امنیتی در شهرستان سقز، ستادی مشترک را برای بازداشت شهروندان کُرد تشکیل دادند.


براساس گزارش رسیده، بازداشت فله‌ای شهروندان کُرد در کردستان ادامه دارد و ستادی مشترک در این رابطه در شهرستان سقز تشکیل شده است.

 امروز چهارشنبه پنجم مهرماه، بازداشت فله‌ای شهروندان کُرد شرکت‌کننده در تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان توسط نهادهای امنیتی ادامه داشته است.


 هویت یکی از بازداشت‌شدگان را "زانیار بخشی" عنوان نمود.به نقل از یک منبع آگاه در فرمانداری سقز اعلام کرد: اداره اطلاعات، سازمان بسیج و سپاه پاسداران ستادی مشترک را برای شناسایی و بازداشت شهروندان کُرد در تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان تشکیل داده‌اند.


این منبع افزود: نیروهای اطلاعاتی از طریق تصویرهای ضبط شده از تجمعات شهروندان در حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان اقدام به شناسایی و بازداشت شهروندان شرکت‌کننده می‌کنند.


گفته می‌شود، طی دو روز گذشته، علیرغم مراجعه خانواده بازداشت‌شدگان تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان به نهادهای امنیتی، از سرنوشت بازداشت‌شدگان اطلاع دقیقی در دسترس نمی‌باشد.


در همین ارتباط نیز، خبرنگار کُردپا در بوکان هویت چند تن از شهروندان بازداشت شده در تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان را به ترتیب ذیل اعلام کرد:

آوات سلطانی، رحمان خسروی، غفور نصیری، دیاکو پورمصطفی، رحمان قادری، سلیمان بی‌پوش، ادریس قادری و رحیم افشاری 


این شهروندان بازداشت‌شده اهل روستاهای "حاجی آباد" و "قازانلو" از توابع منطقه "چومی مجیدخان" بوکان می‌باشند و از سرنوشت و محل نگهداری آنان اطلاعی در دسترس نیست.


از دیگر سو نیز، براساس گزارشات منتشره، روز سه‌شنبه چهارم مهرماه، نیروهای امنیتی در سنندج ١٠ شهروند کُرد را به اتهام "حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان" بازداشت کرده‌اند.


هویت سه تن از بازداشت‌شدگان مسلم سعیدپور، پیمان منبری و محمد منبری عنوان شده که پس از بازداشت به مکان نامعلومی منتقل شده‌اند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :43
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :536
» بازديدسال :11511
» کل بازدیدها :197652
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0