X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - سی و دومین روز اعتصاب غذای جمعی زندانیان سیاسی رجایی شهر Freedom of speech - سی و دومین روز اعتصاب غذای جمعی زندانیان سیاسی رجایی شهر
RSS

دیروز چهارشنبه هشتم شهریور زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج، سی و دومین روز اعتصاب‌غذای خود را گذراندند. گفته می‌شود وضعیت جسمی تعدادی از زندانیان اعتصابی زندان رجایی شهر روبه وخامت گذاشته است آنها در اعتراض به یورش وحشیانه گارد ویژه و انتقال اجباری زندانیان سیاسی به سالن ۱۰ از روز یکشنبه ۸مرداد دست به اعتصاب‌غذا زده‌اند..


این زندانیان در سی‌امین روز اعتصاب‌غذای خود با انتشار بیانیه‌یی عموم هموطنان را به همبستگی با حرکت حق‌طلبانه خود فراخواندند و از آنها خواستند که برای ایستادگی در مقابل خودسریها و قانون شکنیهای استبداد دینی حاکم بر ایران یاری‌شان کنند. آنان هم‌چنین از تمامی مجامع و ارگانهای حقوق‌بشری بین‌المللی خواستند ازوضعیت عموم زندانیان سیاسی و زندانیان اعتصابی بازدید کنند و برای دستیابی آنها به حقوقشان تلاش کنند.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :118
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :117
» بازديدسال :8364
» کل بازدیدها :194505
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 664