X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - شعارهای دروغین برای رفع مشکلات جوانان یارسانی Freedom of speech - شعارهای دروغین برای رفع مشکلات جوانان یارسانی
RSS

بنا به اخبار منتشر شده در روزنامه باختر استاندار کرمانشاه دکتر رازانی در دیداری که با مردم شهرستان کوزران داشت اشاره به مشکلات مردم یارسان و مناطق یارسانی داشت.


سخن من با دکتر رازانی استاندار کرمانشاه:

آقای دکتر جامعه یارسان گوششان از این حرفها و قولهای عمل نشده پر است، تمام دنیا میداند که تبعیضاتی که بر پیروان یارسان روا داشتید هم مخالف قوانین جهانی حقوق بشر است و هم مخالف با قانون اساسی حکومت است.

آقای دکتر همه مردم دوست دارند در شرایط برابر زندگی و هم زیستی مسالمت آمیز با دیگر هموطنانشان را داشته باشند اما افکار و نظراتی که مراجع تقلید نسبت به این مردم روا داشته اند باعث منزوی شدن بیش از سه میلیون نسان بی گناه شده است که دستش هم از قانون و هم از جامعه کوتاست.

این گفته های شما در بین جمعی از پیروان یارسان جز خوراک تبلیغاتی تاثیر دیگری نخواهد داشت چون سابقه 38 ساله حکومت اسلامی نشان داده است که همگی حکام از وضعیت این جامعه آگاهی کامل دارند ولی برای برطرف شدن مشکلات گامی بر نمیدارند و هرچند گاهی که در بین این مردم قرار میگیرید حرفهای دل خوش کنکی میزنید.

آقای دکتر آمار هزاران جوان بیکار و افسرده که تحصیلات عالی دارند و در کنج خانه پژمرده و بدون ثمر در حال خشک شدن هستند تنها علتش تفاوت باوریی  نسبت به دین و مذهب رسمی است!

آمار صدها جوان که با توجه به نداشتن هیچ درگاه امیدی به آینده و زندگی حال خود را پوچ و آینده را از حال نابودتر می دیدند، اکنون در سینه قبرستان آرمیده اند!

آقای دکتر حکومت اسلامی ایران باعث و بانی تمامی مشکلات و معضلات موجود در جامعه یارسان است که با سیاستهای دینی و قرار دادن برتری باوری گروهی نسبت به اقلیت ها ، حقوق انسانهای میلیونها انسان را لگد مال کردید.

آقای دکتر یک زمانی هم شخص خمینی هم حرفهای زد و قولهای داد اما آیا عمل شد؟

خیر!

در زیر گوشه ای از حرفهای استاندار کرمانشاه در بین مردم شهرستان کوزران داشته است و در روزنامه باختر انتشار یافته را برای شما آوردیم.استاندار کرمانشاه گفت: هرگونه تبعیضی در زمینه استخدام جوانان کرمانشاهی و از جمله جوانان اهل حق غیرقانونی است و اصولاً مردم ایران برای برداشته شدن تبعیض ها انقلاب کردند.وی درادامه سخنانش اظهار داشت: بر اساس تعالیم امام (ره) وقانون اساسی و فرهنگ انقلاب هرگونه تبعیض در این کشور جایی ندارد و اصولاً مردم ما انقلاب کردند تا این تبعیض ها را از میان ببرند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: هرگونه تبعیضی در زمینه استخدامجوانان کرمانشاهی و از جمله جوانان اهل حق غیرقانونی است و هر کس به مشکلی در این زمینه برخورد کرد به استانداریکرمانشاه منعکس نماید تا پیگیری کنیم.

وی از جوانان بخش کوزران خواست برای اشتغال، تنها منتظر دولت نمانند و خودشان به تلاش و ایده پردازی بپردازند و از ظرفیت های حوزه کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی کوزران برای اشتغال زایی استفاده کنند و دولت نیز حامی آن ها خواهد بود.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :119
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1386
» بازديدسال :7737
» کل بازدیدها :193878
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663