X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - ضعف امدادرسانی به مناطق یارسان‌نشین کرمانشاه Freedom of speech - ضعف امدادرسانی به مناطق یارسان‌نشین کرمانشاه
RSS

امدادرسانی به روستاهای اطراف دالاهو و گهواره و سایر مناطق این محدوده، بسیار ضعیف اعلام شده است.
براساس گزارش رسیده کمک‌رسانی به روستاهای اطراف دالاهو و گهواره از جمله "نیلک، گوراجوب، زاوله، گزن و بابایادگار" که ساکنان آن از پیروان آیین یارسان هستند بسیار ضعیف و فعالان مدنی این اقدام نیروهای حکومتی را "تبعیض‌آمیز" توصیف کردند.


به گفته یک منبع آگاه، آمار کشته‌شدگان و شدت تخریب ناشی از زلزله در این مناطق بسیار بالاست و مردم زلزله‌زده خود اجساد کشته‌شدگان را از زیر آوار بیرون می‌کشند و بسیاری از راه‌های ارتباطی به این مناطق درپی ریزش کوه همچنان مسدود هستند.


 ساکنان این مناطق نه تنها از کمک‌های دولتی بلکه از کمک‌های مردمی نیز سهم ناچیزی داشته‌اند که در این اوضاع وخیم کافی نیست.


اصول دوازدهم و سیزدهم همچنین اصل چهاردم قانون اساسی حکومت اسلامی ایران، پیروان دین یاری را جزو اقلیت‌های رسمی برنشمرده و برای آنان حقی قائل نشده و بدین ترتیب یارسانیان از لحاظ جمعیتی، بزرگترین اقلیت دینی در ایرانند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :94
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :587
» بازديدسال :11562
» کل بازدیدها :197703
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0