X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - عذرخواهی از خمینی!!!تقصیر تو نبود، تقصیر از ما بود!!!! Freedom of speech - عذرخواهی از خمینی!!!تقصیر تو نبود، تقصیر از ما بود!!!!
RSS

امام جان! تقصیر تو نبود، تقصیر از ما بود که نفهمیدیم چرا یه روز به عنوان یه آخوند ساده رفتی تبعید، ولی ۱۵ سال بعدش صحیح و سالم و با درجه امامت برگشتی سر جات!!


تقصیر از ما بود که وقتی رو فضای ایران ازت پرسیدند بعد از ۱۵ سال برگشت به وطن چه احساسی داری و گفتی "هیچ" ما متوجه نشدیم منظورت چیه!!اصلا تقصیر از ما بود که وقتی دربست و با هواپیمای اختصاصی فرانسه آوردنت تهران و ماموران اطلاعاتی دولت فرانسه دستت رو گرفتند که نکنه از پله ها بیفتی دوزاریمون نیفتاد!!


تقصیر از ما بود که وقتی با شورلت آمریکایی سفارتخانه شیطان بزرگ! با اون شماره خارجکیش بردنت بهشت زهرا نفهمیدیم جریان چیه!!


تقصیر ما بود که وقتی گفتند عکست افتاده تو ماه اولش خندیدیم ولی دو دقیقه بعدش از لای پرده نگاه کردیم ببینیم ایا واقعا این اتفاق افتاده یا نه!!


تقصیر ما بود که وقتی گفتند یه تار موت لای قرآن کشف شده، کتاب دعای مادر بزرگ رو زیر و رو کردیم که بینیم حقیقت داره یا نه!! آی لعنت به شعور کم ما!


تقصیر ما بود که جلوی اعدام های بیهوده و مصادره اموال ادمهای بیگناه و زحمتکش رو نگرفتیم.


آره داداش.

تقصیر ما بود که وقتی گفتی میخوایم اسلام رو به کشور های مسلمان صادر کنیم نفهمیدیم جریان چیه و برای چی قراره ما "زیره به کرمون" ببریم.


تقصیر ما بود که در مورد گروگانگیری کارمندان سفارت آمریکا سکوت کردیم.

اصلا تقصیر ما بود که نفهمیدیم چرا گروگانها رو ۴۴۴ روز به اسارت گرفتی و چرا درست روزی که ریگان برای ریاست جمهوری آمریکا قسم میخورد آزادشون کردی تا هم تو عزیز شی و هم اون!

برنامه چی بود؟تقصیر از ما بود که وقتی همکلاسیمون رو که تا اونروز ۲۰۰ تا پاس گل بهش داده بودیم سر چهارراه ۲۴ اسفند و با لباس پاسداری و ژ۳ بدست دیدیم و بهش سلام کردیم و اون روش رو برگردوند اونور تر چه اتفاقی افتاده.


تقصیر از ما بود که وقتی روز اول گفتی اب و برق رو مجانی میکنیم ولی روز دوم گفتی اقتصاد مال خره نتونستیم دو دو تارو بگذاریم کنار هم و متوجه بشم که ما حساب کتابمون از تو هم خرابتره.


تقصیر ما بود که وقتی بعد از یه میلیون کشته تو جنگ هنوزم حاضر نبودی از کشتارهای بی مورد جلوگیری کنی، نفهمیدیم که اصلا این خصومت شخصیه و به ما ربطی نداره! تقصیر ما بود که نفهمیدیم مملکت رو دو دستی دادیم دست یه خارجی هندی که جون ما هیچ ارزشی براش نداره!!


تقصیر ما بود که با همون اولین دستگیری و کتک زدن خواهر و مادرمون به خاطر حجاب اجباری نریختیم تو خیابون حقمون رو بگیریم!!


تقصیر ما بود وقتی روزنامه ها رو تعطیل کردی و سیاسی هارو انداختی زندان و یا اعدام کردی نفهمیدیم که تو آمده ای که صداها رو خفه کنی!


تقصیر ما بود که کور رنگ بودیم و نفهمیدیم چرا مملکت در عرض چند ماه سیاه پوش شد!!


آره رفیق، مقصر اصلی ما بودیم که نفهمیدیم چطور سی و چند سال "تو" و حکومت تو هر کاری توی خاورمیانه و دنیا خواست کرد ولی نه تنها کسی به رژیم "تو" یه انگشت هم نرسوند بلکه به جاش تلافیش رو سر کشورهای "دیگر" منطقه در اوردند؟!


اصلا تقصیر ماست اگر عمرا فکر کنیم که این ربطی داشت به ازادی گروگان ها درست

روز قسم خوردن ریگان. یعنی مشغول الذمه ای اگه اینجوری فکر کنی!!


آره داداش.

تقصیر از خرفت بودن ما بود که نفهمیدیم تو باهوشتر از اینحرف هایی!! گناهکار ماییم!!

فقط خوشحالم که روز قبل از اینی که از ایران دربیام رو دیوار نوشتم:

"خمینی بت شکن، بت شده ای خود شکن!"

حداقل من یکی تو رو شناختم...


هادی زاده


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :117
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :116
» بازديدسال :8363
» کل بازدیدها :194504
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 664