X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - فراخوان مراسم چهارمین سالگرد بزرگداشت جانباخته راه یاری حسن رضوی Freedom of speech - فراخوان مراسم چهارمین سالگرد بزرگداشت جانباخته راه یاری حسن رضوی
RSS

اول و آخر یار 

به اطلاع یاران گرامی میرساند که مراسم چهارمین سالگرد بزرگداشت شهید راه یاری "کاکی حسن رضوی" یکشنبه تاریخ 96/3/21 ازساعت 17 تا 18:30 در سر مزارش در روستای پل شکسته همدان برگزار میگردد.


لازم به یادآوری است در سال ۱۳۹۲ درپی توهین به زندانیان یارسانی در زندان همدان دو نفر از پیروان این آئین به نام‌های «حسن رضوی» و «نیک‌مراد طاهری» به ترتیب در روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه سال ۹۲ در اعتراض به این توهین در مقابل استانداری این شهر اقدام به خودسوزی کردند.

پارسال نیز در چنین زمانی روز جمعه تاریخ ۲۱ خرداد ۹۵ مراسم سومین سالگرد خودسوزی اعتراضی حسن رضوی در روستای پل شکسته همدان با حضور جمعیت زیادی از پیروان آئین یاری از جمله فعالان مدنی یارسان بر سر مزارش برگزار شد. در این مراسم برنامه های متنوع شعر، موسیقی و سخنرانی اجرا گردید.


بیاید با شرکت کردن در این مراسم ضمن همددری با خانواده این جانباخته راه آزادی و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی آزادی خواهان بیشتر از پیش دست در دست هم از حقوق پایمال شده جامعه مظلوم یارسان دفاع کنیم و با باشکوه برگزار کردن هر ساله این مراسمات از تمامی جوامع ملی و بین المللی خواستار کمک و همیاری باشیم و ظلم ها و ستم هایی که بر ما روا داشتند را بار دیگر محکوم کنیم تا شاید وجدان خفته آنها را بیدار کنیم...


ادامه میدهم تا زمانی که به حقوق بر حق خود برسیم
برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :111
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1378
» بازديدسال :7729
» کل بازدیدها :193870
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663