X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - ما نمی‌توانیم دخالت‌های ایران و جاه‌طلبیهای سلطه‌جویانه آن را بپذیریم Freedom of speech - ما نمی‌توانیم دخالت‌های ایران و جاه‌طلبیهای سلطه‌جویانه آن را بپذیریم
RSS

ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه روز سه‌شنبه در جلسه شورای روابط خارجی آمریکا گفت:‌ فعالیت‌های ایران تهدیدی برای منطقه خاورمیانه است و برخلاف منافع واشینگتن و پاریس است.


وی با اشاره به «فعالیت مخرب ایران در منطقه» گفت: «ما نمی‌توانیم دخالت‌های ایران و جاه‌طلبیهای سلطه‌جویانه آن را بپذیریم.»


وزیر خارجه فرانسه افزود: «رفتار ایران با منافع آمریکا و فرانسه در تضاد است. این رفتار تهدیدی است برای منطقه است».


وزیر خارجه فرانسه، گسترش تسلیحات هسته‌یی را یکی از چالشهای عمده جامعه جهانی خواند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :68
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :728
» بازديدسال :11703
» کل بازدیدها :197844
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 670