X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - محمود احمدی‌نژاد تهدید به افشاگری کرد Freedom of speech - محمود احمدی‌نژاد تهدید به افشاگری کرد
RSS


اطلاعات تکان دهنده دادستان دیوان محاسبات از تخلف کلان احمدی‌نژاد


دیوان محاسبات: هفت حکم قطعی علیه احمدی‌نژاد در حال اجراست


فیاض شجاعی، دادستان دیوان محاسبات  یکشنبه ۸ مرداد (۳۰ ژوئیه)  گفت تا کنون هفت حکم قطعی قضایی علیه محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران صادر شده که همه در حال اجرا هستند.

بر این اساس، از مجموع این هفت پرونده، ۵ پرونده نفتی و ۲ پرونده غیرنفتی است که "به مجلس هم اعلام شده است."


  
دادستان دیوان محاسبات اعلام کرد: علیه احمدی نژاد هفت حكم صادر شده و همه قطعي و در حال اجرا هستند از جمله انفصال دائم از خدمات دولتی که بالاترین حکم در تخلفات اداری به شمار می رود و به اعدام اداری می گویند.


دیوان محاسبات: شخص “محمود احمدی‌نژاد” در ۷ پرونده محکوم شده؛ در یک مورد ۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان، در پرونده دوم ۴.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان و… تخلّف کرده است

پرونده دیگر مربوط به ۱۶ ميليارد توماني است كه با دستور ايشان به حساب دانشگاه ايرانيان كه دانشگاه خود ايشان است برداشت شده بود. ما اين رقم را به طور كامل وصول كرديم.


ديگري مربوط به عملكرد شركت ملي صنايع پتروشيمي است. در اينجا هم ۶۰۰ ميليارد تومان تخلف قطعي داشته است.


فیاض شجاعی گفت: " کل اموال ایشان (محمود احمدی‌نژاد) به دو میلیارد تومان هم نمی‌رسد؛ عنوان شد که او را ممنوع‌الخروج کنیم اما معمولا کسی را ممنوع‌الخروج می‌کنند که ممکن است مخفیانه برود و از دسترس خارج شود اما در این سطح چنین موضوعی منتفی است. مجلس دستش باز است و می‌تواند در مورد ایشان تصمیم بگیرد."

به گفته دادستان دیوان برای جبران ضررهای ناشی از تصمیم‌های محمود احمدی‌نژاد رای قطعی صادر شده است اما حجم این زیان‌ها به قدری زیاد است که "زمینه اجرای آن (احکام صادر شده) فراهم نیست."


بگم بگم های احمدی نژاد دوباره شروع شد
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه ای، ادعاهای دادستان دیوان محاسبات را تکذیب کرد و گفت اظهارات دادستان دیوان محاسبات غیرقانونی و اتهامات سراسر کذب است. 

احمدی نژاد: اینجانب اصرار داشته و دارم که مانند 12 سال گذشته به خاطر مصالح کشور در برابر این رفتارهای ضداخلاقی و ضد مردمی به سکوت خود ادامه دهم لیکن امروز احساس وظیفه می کنم تا پشت پرده این نقشه شوم و این اقدامات زشت را برملا نمایم.  به لطف خداوند و به زودی شرح کاملی از اصل ماجرا و توطئه های غیر اخلاقی طراحی شده را با شما در میان خواهم گذاشت.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :149
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1416
» بازديدسال :7767
» کل بازدیدها :193908
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663