X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نامه اخطار خانواده یک زندانی سیاسی به شخص خامنه ای Freedom of speech - نامه اخطار خانواده یک زندانی سیاسی به شخص خامنه ای
RSS

به نام خدا ی عادل نامم را نمی آورم، نه بخاطر ترس از شمایان پست فطرت! بدلیل آنکه نمیخواهم اسمم را به شمایان پست بگویم و اینکه  امید دارم، خدای من بزودی شعله لجن زار ظلم و جنایات شما را خاموش خواهد ساخت. و من دوست دارم زندگی بدون و جود نحس شما را تجربه کنم. به دام شما نخواهم افتاد و خدا با من است و آن روز چه شما بخواهید و چه نخواهید نزدیک است به لطف انتقام خدا و داد ملت مظلوم. می خواهم بگویم که: ننگ بر تو! و خاک این عالم بر سر این حکومتت که به خاطر یک اعتراض مدنی و یا نوشتن یک مطلب که باب میل شما نباشد و یا نشر یک خبر توسط جوانان نیک نام و قیور و انسانیت دوست و آزادی طلب و مدافع حق، امنیتش به خطر میافتد و شما ظالمان از ترستان به زندان می اندازی واقعا! چه قدرتی! چه شجاعتی و چه امنیتی!
میدانید ؟ حاکمیت و دولتی که با یک اعتراض بخواهد امنیتش بخطر بیفتد ،چه بخواهید و چه نخواهید عاقبتش نابودی است. شاد باش می گویم به خود، شاد بادش می گویم به همسران به برادران و خواهران زندانیم،  شاد باش می گویم به اندیشمندان و بزرگ وطنم که اکنون ظالمانه در کسوت زندانیان سیاسی در زندان بسر می برند. و شاد باش به خانواده های محترم این زندانیان والا مقام و هر آنکس که برای آزادی و آرامش این ملت ایران در تلاشاست، آری شاد باش می گویم! چرا که به نابودی این حکومت جمهوری دروغین اسلامی ایران ( بسیار نزدیکیم!) و بدا نید چوب خدا وند که صدای سالها اشک و آه و نفرین امثال من است بسیار درد دارد…بسیاردرد دارد و بسیار عذا ب …، طوفان مهلک عظیمی برایتان در راه است. ننگ بر شما بی خردان شیطان صفت که حالا به جایی رسانده اید خود را، که نه این دنیا را دارید و نه آن دنیا را ! هر دو دنیای خودتان را با دستان پلید خودتان به آتش کشاندید. و تو هر آنچه که با ما کنی، خدا ی ما مورد ستم قر ار گرفتگان از آن آگاه است. خدا شاید از حق خویش بگذرد .اما از حق بندگان مظلوم خود هرگز! ننگ بر شما. و تو از اسلام ناب محمدی ات که با افتخارحرف میزنی! ساعتها پس از شنیدنش می خندم! اسلامناب محمدی ت ، دستور داده است که بر مسند حکومت که مینشینی پول حاصل از عرق جبین و زحمت و تلاش مردم را چپاول و غارت کنی؟ حرام بخور، و اگر کسی انتقادی کرد به زندان بیاندازی؟!!!!


اسلام تو دستور داده که اموال مردم را مصادره کن و با آن به عیش و نوش خود و خویشاوندا نت بپرداز؟!!!! اعدام ظالمانه می کنی و امثالهم ؟!! بدستور اسلام ؟!!


پس لعنت بر آن اسلام ناب تو !! اگر اسلامت اینچنین است بدا ن که تمامی!


آقای خامنه ای ؟ رهبر خود خوانده جهان اسلام !! ؟ بلی، با شما هستم و بابت تمام این جنایات نو شته شده از شما جواب می خواهم. زندا نیان فرهیخته و فرهنگی و وطن دوست و انسان دوست ما را آزاد کن، تمام آنها به نام تو و بخاطر تو در حال حاضر در زندا نند؟!!! می دانی اصلا؟!!!! یا در خوابی؟! یادت می آید روزی در حضور مردم ادعا کردی که اگر در خیابان به من فحش دادند، و حتی عکس مرا همبه آتش کشیدند، به آنها هیچ نگویید؟!!! پس چه شد ؟!!! دیدی؟ همه اش نقشه بود و بازی دادنت و خام کردن یک مشت مردم اندک ساده و زود باور؟!! جوانان مردم را به زندا ن میبری و شکنجه  میکنی و شلاقشان میزنی !!! بهترین سال هایجوانی شان را به نابودی می کشانی. میدا نی چقدر فراوان مورد لعنت مادران جگر سوخته و اشک دل همسران و فرزندا نشان هستی ؟!!!


از تو پاسخ می خواهم:


و پاسخت تنها می تواند حکم آزادی  برادران و خواهران فرهیخته و اندیشمند و قانون دان کشورم از زندان باشد. زندانیان سیاسی را هرچه سریعتر آزاد کن طبق وعده خود! اگر واقعا مسلمانی و خدا شناس! تا شاید خداوند اندکی از سر تقصیراتت بگذرد.


پایان


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :213
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :351
» بازديدسال :11326
» کل بازدیدها :197467
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0