X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نسل جدید جمهوری اسلامی؛ بازجویی که وزیر شد Freedom of speech - نسل جدید جمهوری اسلامی؛ بازجویی که وزیر شد
RSS

روحانی در تبلیغات انتخاباتی میگفت: سن کابینه را جوان تر می کنم. ولی وی نگفت با چه کسانی قصد دارد سن کابینه را جوانتر کند.

محمدجواد آذر جهرمی، مدیر کل شنود وزارت اطلاعات در دوران احمدی‌نژاد، وزیر ارتباطات دولت حسن روحانی شد. جهرمی که متولد ۱۳۶۰ است در حقیقت نسل جدید جمهوری اسلامی‌ است و امتداد افرادی چون مصطفی پورمحمدی، حسن روحانی، علی ربیعی و ... که کارشان را از پست‌های امنیتی آغاز و پس از آن به طور رسمی وارد ساختار دولت شدند.


 


جای تعجب نیست، چون اگر بجای جهرمی یکی از نخبگان ایرانی می نشست، انوقت ممکن بود خردگرایی بجای تجربه گرایی اطلاعاتی در وزارت ارتباطات می نشست و بمرور نظم به بی نظمی ها سرایت کرده و منجر به سقوط بی نظمی وحاکم شدن نظم می شد که این نظم ممکن بود به سقوط بی نظمی نظام مقدس بیانجامد.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :242
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :380
» بازديدسال :11355
» کل بازدیدها :197496
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0