X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نفس های آخر حکومت آخوندی Freedom of speech - نفس های آخر حکومت آخوندی
RSS

حکومت اسلامی ایران با حمایتهای که از اسلامگرایان شیعه در منطقه انجام داده است باعث نا امنی در بیشتر مناطق خاورمیانه شود و این خشم جهانی را به بار آورده است که در اخبار منتشر شده در فضای مجازی حاکی از این است که ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کنفراس خبری که داشته است اعلام کرده است که در جای در مناطق خاورمیانه نا امنی به وجود اید نام و عامل ایران در آن دخیل است و حل مشکلات خاورمیانه تنها با حل و برکناری حکومت جمهوری اسلامی ایران ، امکان پذیر است.


رژیم ایران با دخالت در مناطق و کشورهای شیعه مذهب قصد حمایت و دخالت در کشورهای همسایه را دارد و این باعث تفرقه و شکاف بین دو مذهب شیعه و سنی و به دنبال آن نا امنی و درگیرهای داخلی در آن مناطق شده است و تا وقتی که پای رژیم اسلامی و سپاه پاسداران در خاورمیانه هست این درگیرهای مذهبی وجود خواهد داشت.

رژیم این با ایجاد حزب الله لبنان و کمک های مالی که به این گروه تروریستی میکند اکنون به عنوان حامی تروریست در منطقه شناخته شده است. سپاه پاسداران که به عنوان ونام مدافین حرم در سوریه اقدامات نظامی خود را پیش میبرد اکنون مورد توجه سازمان ملل قرار گرفته است و در تلاش برای افزودن سپاه پاسداران به لیست گروهای تروریستی و حامی تروریست، هستند. این اقدام میتواند تاوان سمگی برای رژیم ایران و منزوی شدن او دز منطقه و حتی در سطح جهانی شود.

امروز تمامی کشورهای تصمیم گیرنده برای حل مشکلات خاورمیانه، به یک  گزینه مشترک یعنی حکومت اسلامی ایران به رهبری شخص خامنه ای فکر میکنند.

رهبر اسلامی ایران با ارسال کمکهای مالی برای گروهای اسلامیگرای شیعه در کشورهای همسایه سعی دارد که مذهب شیعه را ترویج دهد و قدرت شیعه را به رخ عربستان بکشد و این باعث شده است که ایران را در مقابل عربستان قرار دهد. عربستان یک کشور سنی مذهب که از حمایت کشورهای غربی و عرب نیز برخوردار است و به نحوی قدرت مناطق عرب نیز محسوب میشود با کشورهای هم پیمانش سعی و تلاش دارند که ایران را به انزوا بکشانند و در مقابل ایران نیز با کمکهای مالی و فرستادن روحانیون شیعه به این مناطق تلاش میکند که باعث نا امنی شود.اکنون تمامی نگاها و تصمیمات به سمت حکومت اسلامی ایران است و نفس های آخرش را دارد میکشد و احتمال جنگ در منطقه ممکن است و این خیلی خیلی به ضرر ایران تمام خواهد شد.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :110
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1377
» بازديدسال :7728
» کل بازدیدها :193869
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663