X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نیروهای اطلاعاتی رژیم دست به جنایت دیگری در کوردستان زدند+عکس Freedom of speech - نیروهای اطلاعاتی رژیم دست به جنایت دیگری در کوردستان زدند+عکس
RSS

شهروند کرماشانی که در هنگام فرار از دست نیروهای اطلاتی رژیم اسلامی ایران و برای رهای از دست آنان، از پشت‌بام خانه‌اش خود را به پائین انداخته بود، جان باخت.

بنابر اخبار رسیده ، یکی از اهالی منطقه "سنجاوی" کرماشان که در هنگام تعقیب و گریز از سوی ماموران اطلاعات رژیم، خود را ارتفاع خانه‌اش به پائین پرت کرده بود، در بیمارستان طالقانی کرماشان جان خود را از دست داد. طی گزارشی هویت این شخص را "حمید نادری سبزه" اهل روستای "پل هواس سنجاوی" از توابع کوزران اعلام کرده و گزارش داده است که: روز ٥شنبه شانزدهم شهریور ١٣٩٦ ساعت ٣ نیمه‌شب تیمی از ماموران اداره اطلاعات کرماشان به منزل شخصی حمید نادری سبزه یورش برده و به تفتیش خانه او پرداخته‌اند. 


بعد از گذشت یک ساعت از تفتیش خانه و اذیت و آزار نامبرده و خانواده او، نیروهای امنیتی قصد بازداشت او را می‌کنند که موجب فرار حمید نادری سبزه و تعقیب او از سوی نیروهای اطلاعاتی می‌شود و نهایتا حمید از ترس بازداشت شدن بدست نیروهای اطلاعاتی خود را از پشت بام خانه به پائین می‌اندازد.


این منبع خبری می‌فزاید: حمید نادری سبزه به علت شدت جراحات بعد از دو روز بستری در بیمارستان طالقانی و ممانعت نیروهای اطلاعاتی از انجام پروسه درمان، نهایتا شخص نامبرده در ١٨ شهریور جان خود را از دست می‌دهد.

حمید نادری سبزه، معروف به "حمید چرمووسوار" از کشاورزان و دامداران منطقه سنجاوی کرماشان می‌باشد. او متاهل بوده و صاحب ٧ فرزند می‌باشد که تنها فرزند پسر او نیز بعد از مرگ پدر از سوی نیروهای اطلاعاتی به اتهام حمل سلاح بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :62
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :555
» بازديدسال :11530
» کل بازدیدها :197671
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0