X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نیروهای تروریستی حشد شعبی و سپاه در حال برگزاری مانور در کوردستان Freedom of speech - نیروهای تروریستی حشد شعبی و سپاه در حال برگزاری مانور در کوردستان
RSS

رژیم ایران با قرائت اشتباه خود از اراده امروز کوردها مبتنی بر خوانشش از گذشته، تاکنون سعی بر آن داشته است تا از طریق ارعاب، جنوب کوردستان را وادار به عقب نشینی از استقلال نماید، اما رفته رفته بر موافقان استقلال کوردستان در جهان و منطقه افزوده می شود و جمهوری اسلامی و حکومت یک سومی بغداد با یکدیگر تنها خواهند ماند.

 روز دوشنبه 10 مهرماه 1396 شمسی، مانور مشترک نظامی بین دو نیروی تروریستی خاورمیانه، سپاه تروریستی پاسداران انقلاب اسلامی و ملیشیا-تروریستهای حشد الشعبی در مناطق مرزی شهرستان مریوان و در مرزهای بین دو کوردستان آغاز شد.
بر طبق گزارشات رسیده از منابع موثق، تمامی نیروی عراقی شرکت کننده در این مانور نظامی مشترک، ملیشیاهای حشد الشعبی می باشند که تاکنون چندین باز از سوی سازمان ملل و نهادهای جهانی حقوق بشر به کشتار و تعذیب و اعدام سنی ها مناطق آزاد شده از دست داعش محکوم شده اند.


بر طبق این گزارش، در این مانور نظامی که برخلاف مانور نظامی قبلی از همان ابتدا رسانه ای شده است، از تانک و ادوات نظامی پیشرفته نیز استفاده شده است.


مسئولان گروه میلیشیایی حشدالشعبی، روز گذشته اعلام کرده اند که می توانند در عرض یک ماه تمامی مناطق مورد اختلاف بین کوردستان و عراق را که اکنون رسما جزء کوردستان و تحت کنترل پیشمرگ کوردستان می باشد را اشغال کنند. مقامات وزارت پیشمرگ کوردستان، قبلا بارها اعلام کره اند که هرگونه تعرض به خاک کوردستان را به آسانی و فورا سرکوب خواهند کرد.


پس از برگزاری موفقیت آمیز همه پرسی استقلال جنوب کوردستان از عراق و کسب رأی موافق حدود 93 درصدی، ترکیه، ایران و عراق، دشمنی آشکار و علنی خود را با استقلال کورها اعلام داشته اند.


ترکیه و عراق با هم یک مانور نظامی مشترک برگزار کرده اند. جمهوری اسلامی یک مانور را در مرز کیله شین در اشنویه برگزار کرد و اینک مانور مشترکی را با گروه همزادش، حشد الشعبی برگزار می کند. اما تاکنون ترکیه و ایران اقدام مشترک و حتی هماهنگی با یکدیگر انجام نداده اند. لحن آنکارا پس از سفر پوتین و دیدار با اردوغان در حال تغیر موضعی است.


با افزایش دامنه تهدیدات نظامی جمهوری اسلامی، گروههای مسلح داخلی در شرق کوردستان نیز به شمار افراد و نوع تجهیزات نظامی خود افزوده اند.


در رابطه با تهدیدات مداوم جمهوری اسلامی علیه کوردستان و تاثیر آن؛ یکی از کارشناسان مسائل سیاسی روژی کورد، این اقدامات جمهوری اسلامی ایران را با حمله صدام حسین در 11 مرداد 1369 برابر با سال 1990 میلادی مقایسه می کند و آنرا مقدمه بدون چون و چرا برگشت برای نابودی جمهوری اسلامی در عرض 5 سال آینده می داند. ئی معتقد است که تغییرات آشکار و علنی طی سه سال آینده در ایران شروع خواهد شد و طی 5 سال آینده به اتمام خواهد رسید. وی احزاب و سیاسیون کورد را به تغییر شعار استراتژیک خود از فدرالی به استقلال فرا می خواند و احزابی را که شعارهای اصلاح طلبی را سر می دهند را در حال گذار به سوی تخلیه نیروی مبارزه جویی و از دست دادن ویژگیهای بنیادی قیام خواهی تعریف می کند که می بایست تا دیر نشده است به خود بیایند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :197
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :335
» بازديدسال :11310
» کل بازدیدها :197451
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0