X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - نیروی انتظامی زخمی های بیمارستان بانه را دستگیر و به نقطه نامعلوم برد Freedom of speech - نیروی انتظامی زخمی های بیمارستان بانه را دستگیر و به نقطه نامعلوم برد
RSS

افرادی که در بانه بر اثر شلیک نیروهای سرکوبگر  زخمی شده و در بیمارستان بستری شده بودند؛ توسط نیروی انتظامی به محل نامعمولی منتقل شده‌اند که هیچ خبری از آنها در دست نیست.


تعداد این افراد تا ۲۵ نفر ذکر شده است.


قابل ذکر است که شرایط در بانه بشدت امنیتی است. و نیروهای امنیتی و سرکوبگر اجازه ورود هیچکس را از طریق جاده ها به بانه نمی دهند. جاده های مریوان نیز توسط ماموران  بسته شده است.


مردم گفته اند که تا آزادی دستگیر شدگان و تعویض فرماندار اعتراضات ادامه خواهد داشت


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :258
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :396
» بازديدسال :11371
» کل بازدیدها :197512
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0