تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی


**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - هشت شهروند کرمانشاهی در تهران اعدام شدند s Freedom of speech - هشت شهروند کرمانشاهی در تهران اعدام شدند s
RSS

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان به نقل از صدا و سیما، روز شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷، خانواده‌های این هشت‌زندانی سنی‌مذهب کُرد در تماس پزشکی قانونی کهریزک مطلع شدند که جهت تحویل جنازه به آنجا مراجعه کنند. این افراد که متهم به هجوم به ساختمان مجلس شورای اسلامی و مقبره‌ی آقای خمینی در تهران بودند، پس از هفت جلسه دادگاه در کمتر از یک‌ هفته با حکم اعدام روبرو شده بودند.

«سلیمان مظفری» از اهالی روانسر، «اسماعیل صوفی» از اهالی سرپل ذهاب، «رحمان بهروز» از سرپل ذهاب، سید «ماجد مرتضایی» از پاوه، «سیروس عزیزی» از پاوه، «ایوب اسماعیلی» از ثلاث باباجانی، «خسرو رمضانی‌ میراحمدی» و «عثمان بهروز» از اهالی سرپل ذهاب هشت متهم مورد ذکر هستند.


این هشت نفر به اتهام معاونت و مساعدت در حملات ۱۷ خرداد ۹۶ در تهران به اعدام محکوم شده‌اند. مسئولیت حملات مذکور که به کشته و زخمی‌شدن دهها تن انجامید را داعش عهده‌دار شده بود. اعدام این افراد در حالی صورت گرفت که سال گذشته اعلام شده بود که تمامی مهاجمین کشته شده‌اند.


حکم تحت عنوان «فساد فی‌الارض» صادر شده و در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷، شعبه‌ی ۳۹ دیوان عالی کشور حکم اعدام این افراد را مورد تایید قرار داد.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :1042
» افراد آنلاین :1
» کل بازدیدها :203600
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 677