X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - وضعيت وخيم زندان‌های ایران در شرق كوردستان Freedom of speech - وضعيت وخيم زندان‌های ایران در شرق كوردستان
RSS

زندانيان شرق كوردستان در زندان‌های جمهورى اسلامى در وضعيت نامناسبى قرار دارند، زندانيان به دليل نبود خدمات بهداشتى و  تغذيه اندك و كيفيت نامناسب غذا معترض بوده و براى بهبود شرايط زندگى در زندان ده‌ها بار دست به اعتراض و اعتصاب زده‌اند ولى نه‌تنها مسئولين زندان هيچ توجهى به اين خواسته‌های زندانيان نکرده‌اند بلكه زندانيان معترض را به سلول‌های انفرادى و از حق ملاقات با خانواده‌هایشان محروم و مجازات کرده‌اند.
يكى از زندانيان كه نخواست نامش آشکار شود به جمعيت حقوق بشر كوردستان گزارش كرد: وضعيت زندان‌های شرق كوردستان وخيم و كيفيت غذاى آشپزخانه زندان بسيار بد و ناسالم و زندانيان مجبورند كه از فروشگاه زندان  مايحتاج خود را به چند برابر قیمت بخرد كه اين فشار اقتصادى زيادى بر خانواده‌های زندانيان تحميل می‌کند.


لازم به اشاره است كه، تعداد كثيرى از زندانيان مجبور به گرفتن غذاى زندان می‌شوند و همين  موجب كاهش وزن و گرفتار بیماری‌های پوستى و داخلى شوند.


لازم به ذكر است، وضعيت وخيم زندان‌های ايران و بخصوص شرق كوردستان كه خود مسئولين زندان به اذعان داشته‌اند.

جمعيت حقوق بشر كوردستان اين شيوه از برخورد مسئولين زندان‌های جمهورى اسلامى نقض آشکار قوانين زندان‌ها در کنوانسیون‌های حقوق بشرى می‌داند.


جمعيت حقوق بشر كوردستان


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :202
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :340
» بازديدسال :11315
» کل بازدیدها :197456
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0