X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - یک دختر جوان سردشتی به زندگی خود پایان داد Freedom of speech - یک دختر جوان سردشتی به زندگی خود پایان داد
RSS

یک دختر جوان کُرد اهل شهرستان سردشت اقدام به خودکشی و جان خود را از دست داد.براساس گزارش رسیده به آژانس خبررسانی کُردپا، روز شنبه یازدهم آذرماه، یک دختر جوان سردشتی به نام "شعله زربان" فرزند محمد با اقدام به خودکشی به زندگی خود پایان داد. منابع محلی اعلام کردند که این دختر جوان کُرد به دلیل "اختلافات خانوادگی" خودکشی کرده است.خودکشی با روش حلق‌آویز و خودسوزی متدوال‌ترین نوع آن در کردستان در بین زنان و مردان است و علت خودکشی بیشتر زنان اختلافات خانوادگی و برای بیشتر مردان فقر و مشکلات مالی و موراد مرتبط با بیکاری بوده است.


به باور کارشناسان دلیل اقدام افراد به خودکشی، صرفا پایان دادن به زندگی نیست بلکه آنها نمی‌دانند چطور باید به زندگی ادامه دهند. به همین جهت امکان پیشگیری از این اقدامات با ارائه مشاوره‌های روانی و حمایت‌های روحی امکان‌پذیر است‌. با این وجود تا کنون مراکز تخصصی محدودی راه‌اندازی شده‌ که به افراد در این زمینه مشاوره بدهند.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :113
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :25
» بازديد ماه :606
» بازديدسال :11581
» کل بازدیدها :197722
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0