X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - یک مقام ارشد امنیتی عاملان حمله تهران را «‌ایرانی» معرفی کرد Freedom of speech - یک مقام ارشد امنیتی عاملان حمله تهران را «‌ایرانی» معرفی کرد
RSS


معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران چهارشنبه شب به طور رسمی هویت عاملان حمله به مجلس شورای اسلامی و قبر خمینی را «ایرانی» معرفی کرد.


رضا سیف‌اللهی در گفت‌وگو با شبکه دوم تلویزیون ایران گفت: «هویت این افراد از بعضی مناطق ایران» است که «به داعشی‌ها پیوسته بودند».

معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی به طور مشخص اشاره نکرد که این افراد متعلق به کدام منطقه ایران هستند.


گروه حکومت اسلامی (داعش) روزچهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرده است که حملات بیشتری ایرانیان را تهدید می‌کند.سابقه‌ی رژیم در ارتکاب جنایت و انداختن مسئولیت آن به دوش دیگران به پیش از تشکیل جمهوری اسلامی بر می‌گرده.... به خاطر داریم که چگونه در بحبوحه اعتراض مردم به شاهنشاهی حادثه «سینما رکس» اتفاق افتاد که در اون حادثه صدها انسان بیگناه‌ به خاطر تحریک احساسات مردم و کشاندن آنان به سمت انقلاب ، در آتش سوزانده و به خاکستر تبدیل کردند تا مسئولیت آن را به دوش حکومت پهلوی بیاندازند و به زعم خودشان آتش «انقلاب» را شعله ور کنند. 

همچنین ما شاهد بودیم که سید حسین موسوی تبریزی «اصلا‌ح طلب» چگونه خیمه‌ شب‌بازی دادگاه سینما رکس آبادان را اداره کرد تا رد پای عاملان و آمران آن جنایت به مرکز تصمیم گیری نرسد و کور شود

و خب بعد از روی کار آمدن هم ، این رژیم با دست بازتری این سیاست را به شکل‌های گوناگون مورد استفاده قرار داده اند .....

برای نمونه در طول این سال‌ها ما شاهد جنایات گوناگون‌ دستگاه امنیتی و اطلاعاتی رژیم بوده‌ایم که مسئولیت آن را به دوش مخالفان‌ انداخته‌اند.

از جمله به خاطر داریم که:

- چماقداریهای اول انقلاب که توسط حزب جمهوری اسلامی تجهیز و برای حمله به مردم و اجتماعات گروه ها سازماندهی میشد و لباس شخصی ها با پنجه بوکس و چاقو به سخنرانی ها و کتاب فروشی ها و دانشگاه ها حمله می کردند و میگفتند: مردم حمله کرده و مردم به این جاها حمله میکنند 

- انفجار حزب جمهوری اسلامی و کشته شدن مهره اصلی اتصال انقلاب با آمریکا که پرونده آن حادثه به جای رفتن به دادگاه انقلاب و شناسایی عاملان و آمران آن ، به دادگستری برده شد تا در آنجا مختومه شود و گناهش همچنان به گردن مخالفان انداخته میشود. هر چند آنها بارها و بارها گفته اند که کار، کار ما نبوده است.

ا- سال ۱۳۶۱ که با هدایت حزب توده، صحنه‌آرایی کودتای نوژه را توسط قطب زاده سازماندهی کردند و سپس به کشف آن نائل آمدند !!!! و با ترفندی قطب‌زاده را در حالیکه در حسینه اوین گریه میکرد و به دست و دامن لاجوردی افتاده بود ، به اعتراف واداشتند و نه تنها او را شبی که قرار بود عفو شود اعدام کردند بلکه با این ترفند زیر اب ا آیت‌الله شریعتمداری را با میلیون‌ها مقلد و هواخواه زدند و از صحنه خارج کردند.

- در «ظهر عاشورا»، که با سی خرداد ۱۳۷۳ مصادف شده بود، برای سرپوش گذاشتن بر کودتایی که از طریق مجلس در دست حزب تازه تاسیس جمهوری اسلامی انجام داده بودند در حرم «امام رضا»، «مقدس» ترین مکان شیعه در ایران، بمب‌گذاری کردند و ده‌ها تن را به شکلی فجیع به قتل رساند و صدها تن را زخمی کرد تا مسئولیت آن را به دوش مجاهدین بیاندازند. از آقایان خامنه‌ای گرفته تا رفسنجانی و ولایتی و وزرای اطلاعات و کشور و … همگی به میدان آمدند و مجاهدین را مسئول این عملیات جنایتکارانه معرفی کردند. در حالیکه بعد معلوم شد کار باند سعید امامی بوده .....

- باز در سال ۱۳۷۳ عوامل وزارت اطلاعات در مسجد سنی‌ها در سیستان و بلوچستان بمب منفجر کردند تا با یه تیر، دو نشان زده باشند و ضمن ترساندن سنی ها ، باز برای رد گم کردن ، آن را به مجاهدین نسبت دادند.

- در سال ۱۳۷۲ و ۱۳۷۳ کشیش‌های مسیحی، هایک هوسپیان، مهدی دیباج و طاطائوس میکائیلیان را بیرحمانه به قتل رساندند و مسئولیت آن‌ها را به دوش مجاهدین انداختن ...

- در سال ۱۳۷۶ داریوش و پروانه فروهر و چند نفر دیگر را به صورت وحشتناک به قتل رساندند تا با ایجاد جو وحشت و ترس، جلوی اصلاحات خاتمی را بگیرند که گرفتند ، و باز گناهش را انداختن گردن دشمن 

ووووو

خلاصه از کوزه همان برون تراود که در اوست

امروز هم برای بستن آن شکافی که در جریان گرم کردن تنور انتخابات به وجود آمده بود، این جنایات را که ترقه بازی نامیدند !!صورت دادند تا شکاف به وجود آمده بین دو قطب نمایش انتخابات بسته شود و همه خودیهای نظام، در یک مسیر و آن مسیری که رهبری معین کرده و سپاه و دیگر مراکز قدرت و صروت به دنبال آن هستند.

مطلب گرد آوری شده است.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :117
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1384
» بازديدسال :7735
» کل بازدیدها :193876
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663