X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - یک هفته از انفجار پلاسکو گذشته هنوز آهن گداخته و آتش زبانه می کشد!!!!! Freedom of speech - یک هفته از انفجار پلاسکو گذشته هنوز آهن گداخته و آتش زبانه می کشد!!!!!
RSS

یک هفته از انفجار پلاسکو گذشته هنوز آهن گداخته و آتش از زیر خرمن ها آوار زبانه می کشد.

کارشناسان فنی آتش برخی کشورها گفته اند در چنین حرارت بالای 2000 درجه همه اجساد ناپدید می شوند.

آیا مافیای زمین خوار جمهوری اسلامی برای نابود کردن اسناد و شواهد از چنین ماده خطرناک thermite استفاده کرده است؟ 

ما از همه سازمانها و نهادهای جهانی خواهشمندیم که خانواده ها و بستگان تیم آتش نشانی ایران را یاری نمایند. چنین آتش سوزی در هیچ ساختمانی رخ نداده است که پس از یک هفته خرابه ها مانند کوه آتشفشان فوران کند.فعالین سیاسی خارج در کشور درصدد افشاگری از راه قانونی هستند. 

یک کمپین بین‌المللی برای شکایت از این جنایت که بالای صدها کشته داده تشکیل میشود.

با بسیاری از مراجع بین المللی تماس گرفته شده است،همه کارشناسان به انفجار دوگانه ترمیت یا ترمایت اطمینان ۱۰۰% دارند،   کاربرد ترمیت چیست؟ بهتر از تو اینترنت سرچ کنید که خودتون متوجه بشید ، مهندسی تخریب سپاه، در حجم بسیار وسیع آنرا بکار برده که هیچ آثاری نماند.

 این یک جنایت است که سپاه، شهرداری و بنیاد مستضعفان در آن سهیمند. دیروز به ما گزارش مخفی از تهران رسید که آقای حسین فریدون برادر حسن روحانی رییس جمهور نیز در این پروژه مجتمع بزرگ سهیم است.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :267
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :24
» بازديد ماه :405
» بازديدسال :11380
» کل بازدیدها :197521
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 0