X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - ۶ماه تا ۵سال محکومیت ادمینهای کانالهای تلگرامی Freedom of speech - ۶ماه تا ۵سال محکومیت ادمینهای کانالهای تلگرامی
RSS

دادستان تهران روز گذشته از محکومیت ۸ نفر از متهمان پرونده کانال‌های تلگرامی به ۶ ماه تا ۵ سال زندان خبر داد.


جعفری دولت‌آبادی گفته که دادگاه، محکومان را به عنوان “مجازات تکمیلی” به “منع عضویت در احزاب، گروه‌های سیاسی و فعالیت‌های رسانه‌ای” نیز محکوم کرده است.


متهمان پرونده معروف به “کانال های تلگرامی” در ایران، عده ای از مدیران کانال های حامی دولت حسن روحانی هستند که در اسفندماه ۱۳۹۵، از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر شدند.

چند وقت پیش  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کسانی که در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی با تعداد کاربران بالا فعالیت می‌کنند، باید مجوز دریافت کنند. محمود واعظی افزود: در آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی پیشنهاد شد کسانی که در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی از یک تعداد مشخص، عضو بیشتری دارند و در این شبکه‌‌های اجتماعی فعالیت‌‌های خبری می‌کنند، باید از یک مرجع مجوز بگیرند.او تاکید کرد: شبکه‌های اجتماعی با انتشار اخبار فعالیت‌ می‌‌کنند و مردم نیز به این اخبار اعتماد می‌کنند؛ بنابراین باید از مراجع مورد تایید مجوز بگیرند و به همین دلیل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئول شده است ظرف مدت یک ماه کمیته‌ای تشکیل دهد که بر اساس آن این شبکه‌‌های اجتماعی ساماندهی شده و هر شبکه اجتماعی که تعداد کاربران آن افزایش پیدا کند با مجوز فعالیت کنند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این پرسش که شبکه‌‌های اجتماعی با چه تعداد عضو مستلزم اخذ مجوز می‌شوند، بیان داشت: در جلسه شورای عالی فضای مجازی شبکه‌های اجتماعی بالای پنج هزار عضو مطرح شد، اما باید منتظر نظر کمیته وزارت فرهنگ و ارشاد بود.برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :113
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :112
» بازديدسال :8359
» کل بازدیدها :194500
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 664