X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - تجمع کارگران شهرداری مریوان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق Freedom of speech - تجمع کارگران شهرداری مریوان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق
RSS

صبح امروز چهارشنبه ۶ دیماه، جمعی از کارگران شهرداری مریوان در اعتراض به عدم پرداخت حقوقشان مقابل درب ساختمان شهرداری این شهر تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.


یکی از کارگران شرکت کننده در این تجمع اعتراضی به شبکه حقوق بشر کُردستان گفت:« صبح امروز بیش از دویست و پنجاه نفر از کارگران شهرداری مریوان که چند ماهیست با قول مساعد مسئولین شهرداری در قبال پرداخت حقوق ۹ ماهشان سکوت کرده بودند، مجبور به برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان شهرداری شدند.»


به گفته وی:« چند تن از کارگران موفق به دیدار با مسئولین شهرداری شده و آنان قول مساعد داده‌اند در زمینه درخواست پرداخت حقوق معوقه آنان رسیدگی شود.»


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :95
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :94
» بازديدسال :8341
» کل بازدیدها :194482
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 664