X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - اوضاع نابسامان ايران Freedom of speech - اوضاع نابسامان ايران
RSS

مى گويند زندانى سياسى يك تعريف واضح و كاملا مشخص شده دارد كه وى مخالف حكومت ديكتاتورى حاكم بر كشور است.
خوب ،زندانى سياسى فرياد مى زند كه در ان كشور ازادى نيست ،عدالت نيست،برابرى نيست ،بجايش فساد هست ،تباهى است ،تبعيض است ،قتل وغارت و تجاوز است. 
به دنبال بيكارى عده اى اعتراض كردند در بند شدند، از اوضاع اقتصادى عده اى سكوت را شكستند در بند شدند،زنان و دخترانمان با عقده ها و سختى ها به حجاب اجبارى اعتراض كردند در بند شدند..
فقط كافيست پانتوميم اعتراض كردن را بازى كنى ،اخر عاقبتت معلوم نيست چه مى شود ..
كم نيست كسانى كه به جرم هاى ساختگى و تهمت هاى الكى محكوم شدند : روسرى از سر بر داشتند محكوم شدند وابسته به گروه هاى تروريستى،شبكه هاى جاسوسى استكبار ،ضد انقلاب ،محاربه و.....
بهتر است سرى به پرونده زندانيان سياسى در بند بندازيم تا واقعيت هاى زندان مشخص شود.
شنيديد از نامه ى زندانيان سياسى كه پرده از روى رازها برداشته اند ،راجع به انفرادى هاى بدون پنجره و تهويه ،چال هاو اتاق هاى تنگ و تاريك بازجويى هايشان ،هوا خورى هاى سر بسته با چشم بند ، انواع اقسام شكنجه هاى روحى و جسمى و...انداختن زندانيان مبتلا به ايدز و هپاتيت  و زندانيان اراذل واوباش با زندانيان سياسى در يك بند و .... 

اين روز ها حتما درباره ى گلرخ ابراهيمى ايرايى كه به خاطر شصت روز اعتصاب غذا الان در وضعيت خوبى نيست ،شنيده ايد! 
سعيد اقبالى ،رامين حسين پناهى جوان  ٢٤ ساله كرد كه به خاطر اقدام عليه امنيت ملى به اعدام محكوم شده .
چرا دختران خيابان انقلاب در زندانند اما مسئولان هر طور  كه دوست دارند در مجامع حاضر مى شوند .
دختر جوانى كه به جرم پو شيدن بلوز و دامن بازداشت شده است !! يعنى اوضاع مملكت اينقدر افتضاح شده كه پوشيدن بلوز و دامن هم جرم محسوب مى شود ! يا رنگ موى قرمز نشانه شيطان پرستى؟ در ايران انسان بودن هم حرمت ندارد ..
شعار نويسى بر عليه حاكميت ظالم جمهورى اسلامى ايران را ادامه دهيد, 
زمان با شتاب مى گذرد ،كودكان امروز ده،پانزده سال ديگر پيشگامان تغييرات سياسى،اجتماعى خواهند بود ،مسائل سياسى فراتر از انتظار ما در ذهن فرزندانمان اهميت دارد .هستند پدران و مادرانى كه از دانش كافى سياسى برخوردار نبوده اند ولى حامى خوبى براى فرزندانشان بوده اند و مانع علايق ان ها نشده اند و براى تشويق ان ها نقش خوبى داشته اند و چنين مردان و زنانى در جامعه خوب درخشيدند و الان فعالان سياسى بزرگى شده اند ..
#نه-به-زندان-سياسى
#حقوق-بشر 
#رفراندوم 
#نه-به-اعدام 

 مرجان بهرامى
 
marjan.bahrami1993@gmail.com


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :88
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :40
» بازديد ماه :1444
» بازديدسال :9691
» کل بازدیدها :195832
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 667