**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - گذری بر آنچه بر کردها و مناطق کردستان گذشت… Freedom of speech - گذری بر آنچه بر کردها و مناطق کردستان گذشت…
RSS

آدم کشی در رژیم اسلامی عیب نیست، بلکه هنر است. هنری که یک برنامه طرح ریزی شده روزانه و همیشگی و راز بقای این رژیم است. به گفته دیگر پایه های استوار موجودیت این رژیم برروی پیکر بی جان جوانان برومند این کشور بنا شده است. این جنایت ها یا در گوشه زندان های بیشمار رژیم جهنمی ولایت فقیه، یا در خیابانها و معابر عمومی، و یا در مرزهای کشور با مرزبانان صورت می گیرد. در این رژیم ضد مردمی، چند گروه قاتل و جنایتکار به صورت مدام و همیشگی فرزندان میهن را به خاک و خون می کشند.


به راستی رژیم جهنمی اسلامی موجب شده که بیشتر مردم ایران زحمتکش و درمانده و کولبر باشند و مزدوران حکومتی ، آخوندهای بیشرف ، پاسداران، و مزدوران وابسته به علی خامنه ای ابر جنایتکار پولبر و غارتگر کشورند.

راههای گوناگون جنایت این رژیم :


روشهای بسیاری در آدم کشی و جنایت این رژیم وجود دارد:


۱-بازجویان حرفه ای که در زندانها با متهمین سیاسی در گیر می شوند و به نحوی و روشی آنان را به قتل می رسانند.


۲- جلادانی که در خیابانها و معابر عمومی جوانان برومند و روشنفکر میهنمان را وحشیانه به دار می کشند.


۳-آدم کشان حرفه ای که به دنبال طعمه خود در کشورهای دیگر زیر پوشش لانه های جاسوسی (سفارت خانه های رژیم) در جستجویند و گهگاهی فرهیختگان وطنمان را به خاک و خون می کشند.


۴-شمار بسیاری از کودکان و پیران کشورمان که به دلیل فقر و تهیدستی و یاتغذیه مواد غیر طبیعی و وارداتی کشور و استفاده داروهای تقلبی که عامل اصلی آنها همگی رژیم ضد بشر اسلامی به ویژه پاسداران جنایتکار است که واردات و صادرات کشور را در دست گرفته اند، در نتیجه روزانه در کشور جان می دهند. قتل و کشتار این گروه فراوان، عمدی و بر اثر بی تفاوتی و بی توجهی رژیم آدمخوار اسلامی است.

تظاهرات و به پاخاستن مردم دلیر سنندج به اعتراض علیه رژیم جنایتکار اسلامی به ویژه شخص علی خامنه ای که جلو سگ های هار پاسداران را نمی گیرد که اینچنین کولبران درمانده و زحمتکش را به خاک و خون می افکنند. به راستی نفرین و ننگ بر همه آنان باد.

۵-بالاتر از همه، پاسداران فرومایه و ابر جنایتکار که از یک سوی اقتصاد کشور را با ورود اجناس تقلبی و یا بی کیفیت، و صدور بهترین فراورده های میهنمان به نابودی کشیده اند، و از سوی دیگر جنایتهای پیوسته و روزمره آنان است که در زندان های ویژه آنان و به صورت محرمانه، و با با مرز نشینان و در مرزهای کشور صورت می گیرد.


از آنجا که شرح هرکدام از این روشهای گوناگون جنایت رژیم موضوع یک فصل بزرگ کتاب است، ما در این مقاله تنها گذری به جنایات رژیم با مرزنشینان و به ویژه پاسداران آدمکش می پردازیم.


کشتار مردم بیگناه کردستان به دستور خمینی جنایتکار، با همکاری بنی صدر فرومایه و فرصت طلب و همکاری خلخالی جلاد و قصاب درگاه ولایت.

جنایت رژیم در کردستان:

۲۹ مرداد سال ۱۳۵۸ خمینی جلاد طی یک فتوای جنایتکارانه دستور سرکوب وحشیانه‌ مردم کردستان را صادر کرد.


خمینی، نیروهای ارتش، پاسداران و چماقدارانش را به‌همراه یک دوجین قاضی دژخیم به‌سرپرستی آخوند خلخالی برای اجرای این فرمان روانه ‌کردستان کرد.


خمینی، با دروغین نسبت‌دادن اتهام پوشالی و آخوند‌ساخته وابستگی مردم کردستان به غرب، بدترین جرم آنان را ”مخالفت با جمهوری اسلامی“ و ”تحریم رفراندم“ عنوان کرد.


ابعاد جنایتی که جانیان اسلامی به فرمان خمینی و با اجرای رئیس جمهور وقت ابولحسن بنی صدر به همراه خلخالی جلاد بر سر مردم شهر و روستاهای کردستان و انقلابیون آوردند غیر قابل توصیف است.


خمینی فرمان حمله را صادر کرد و رئیس جمهورش خطاب به گله های سپاه و ارتش اعلام کرد تا خاموش کردن غائله کردستان پوتین هایتان را از پا در نیاورید.

فرمان خمینی در کشتار مخالفین اسلام:


خمینی د‌جال با نوشتن عبارت ”مخالفین اسلام که می‌خواهند کشور را به‌کفر بکشند“ ، درفتوای خود، زمینه‌ هرگونه جنایتی را برای دژخیمانش فراهم کرد تا آنها در اعدام و بمباران روستاها و شهرهای کردستان تردیدی به‌خود راه ندهند.

مزدوران خمینی حتی به ‌زنان و دختران روستایی رحم نکرده و آنان را نیز مورد هتک حرمت و سپس کشتار قرار دادند. دجال ضدبشر همچنین درپیام خود نوشته بود: ”تبلیغات غیراسلامی را در نطفه خفه کنند“


جنایتهای بنی صدر مزدور خمینی:

زمانی که بنی صدر در رکاب ارتش، سپاه و دیگر سرکوبگران حکومت تازه بقدرت رسیده ا


جمهوری سلامی با توپ و خمپاره از طریق زمین و هوا خانه و کاشانه مردم سنندج و دیگر شهرهای کردستان را به ویرانه تبدیل می نمود او نیز با همین اراجیف فرمان خمینی را اجرا می کرد.

در آن ایام بنی صدر در کنار خمینی و خلخالی ، با تایید اعدامهای دسته جمعی از کرمانشاه و پاوه تا مریوان، سنندج، سقز، بوکان و مهاباد به سلاخی جوانان و هر کسی که به دستشان می افتاد پرداخت و با تجزیه طلب و ضد انقلاب خواندن مردم انقلابی شهرها و روستاهای کردستان، در تحمیل جنگی خانمانسوز، زندان و اعدام و کشتار، همه آنان روی جنایتکاران نازی را سفید کردند.

بنی صدر فکر می کند با نوشخار کردن همان هجویات آنهم بعد از گذشت نزدیک به ۳۹ سال از آن تاریخ، می تواند همدستی خود با رژیم اسلامی و شخص خمینی را ماست مالی کند.


دلیل لشکر کشی و کشتار مردم کردستان:

علت آن که خمینی فرمان آدم کشی و فرستادن نیروهای نظامی، هلیکوبتر، پاسداران آدم کش و جلادانی مانند خلخالی به کردستان در آغآز پای گیری رژیم جهنمی اسلامی آن بود که کردهای میهن پرست در همه پرسی ضد ایرانی ۱۲ فروردین ۱۳۵۸که این رژیم جنایتکار طوق لعنتی بردگی و عبودیت را به گردن مردم ایران انداخت برخلاف دیگر مردم ایران آگاهانه و با شهامت کامل شرکت نکردند و دلیرانه پاسخ منفی به خواست خمینی جنایتکار دادند. این شجاعت و خردمندی هم میهنان کردستان کم نظیر و قابل ستایش است.


جنایت پاسداران در مرزها:


پاسداران که خود بزرگترین عامل قاچاق مواد مخدر، کالای بی ارزش، و مواد خوراکی غیر بهداشتی و مسموم کننده به کشورند و چند بندر بزرگ ایران را قبضه کرده و کالای قلابی درجه چندم خود با گذراندن رایگان از گمرکات کشور وارد ایران می کنند و در برابر ارزهای خارجی را از ایران بیرون می برند، با این روشهای غیر انسانی و کلاهبرداری نه تنها اقتصاد مملکت را ورشکسته کردند، بلکه چند میلیون از زن و مرد، به ویژه جوانان را معتاد، بیکاره، بیمار، و خانه نشین ساختند. جنایتی که که کمتر در نقطه دیگری از جهان تا کنون سابقه داشته است.

کشتار روزمره کولبران:


از آنجا که به استان های مرزی و ساکنن آن در این چهار دهه دوران فرمانروائی رژیم اسلامی کمترین توجهی نشده و فقر، بیکاری، بیماری، ناتوانی و سرگردانی در آنها موج می زند، گروهی از مردم کردستان که نمی توانند کار و درآمدی دست و پا کنند تا درگیرخجالت و شرمندگی خانواده خود نباشند، به ناچار به شغل جانفرسا و کشنده کولبری روی آورده اند.


آنان در قبال دریافت مبلغی از معامله گران، کالای آنها که ارزش گمرکی چندانی ندارد به پشت کشیده و با درد و رنج بسیار پس از گذراندن کوه و تپه ها از مرز گذشته به ایران وارد می شوند. در این بارکشی وسفر ناخوشایند، همه گونه آسیب و ناراحتی بر آنان وارد می شود. بالاترین خطر جانی که دامنگیر آنان می شود تیر اندازی پاسداران بیشرف و جنایتکار به سوی آنان به بهانه جلوگیری از ورود قاچاق و به خاک و خون کشاندن این گروه زحمتکش است.


از آنچه گفته شد:


۲۹ مرداد سال ۱۳۵۸ خمینی جلاد طی یک فتوای جنایتکارانه دستور سرکوب وحشیانه‌ مردم کردستان را صادر کرد.

خمینی، نیروهای ارتش، پاسداران و چماقدارانش را به‌همراه یک دوجین قاضی دژخیم به‌سرپرستی آخوند خلخالی برای اجرای این فرمان روانه ‌کردستان کرد. خمینی، با دروغین نسبت‌دادن اتهام پوشالی و آخوند‌ساخته وابستگی مردم کردستان به غرب، بدترین جرم آنان را ”مخالفت با جمهوری اسلامی“ و ”تحریم رفراندم“ عنوان کرد.

چرا حمله؟! آنهم به کردستان؟!.


علت آن که خمینی با فرستادن نیروهای نظامی، هلیکوپتر، پاسداران آدم کش و جلادانی مانند خلخالی و بنی صدر مزدور به کردستان در آغآز پای گیری رژیم جهنمی اسلامی آن بود که کردهای میهن پرست در همه پرسی ضد ایرانی ۱۲ فروردین ۱۳۵۸که طوق لعنتی این رژیم جنایتکار را به گردن مردم ایران انداخت برخلاف دیگر مردم ایران آگاهانه و با شهامت کامل شرکت نکردند و دلیرانه پاسخ منفی به خواست خمینی جنایتکار دادند. این شجاعت و خردمندی هم میهنان کردستان کم نظیر و قابل ستایش است.


نکته پایانی:

کشتار روزمره کولبران:

از آنجا که به استان های مرزی و ساکنن آن در این چهار دهه دوران فرمانروائی رژیم اسلامی کمترین توجهی نشده و فقر، بیکاری، بیماری


، ناتوانی و سرگردانی در آنها موج می زند، گروهی از مردم کردستان که نمی توانند کار و درآمدی دست و پا کنند تا درگیرخجالت و شرمندگی خانواده خود نباشند، به ناچار به شغل جانفرسا و کشنده کولبری روی آورده اند.


فرهاد مهرابی


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :2
» بازديد ماه :1373
» بازديدسال :13136
» کل بازدیدها :199277
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 671