**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - گسل قیام و زلزله ای بالاتر از زلزله پنج ریشتری! Freedom of speech - گسل قیام و زلزله ای بالاتر از زلزله پنج ریشتری!
RSS

نفرت و خشم مردم ایران از حکومت ولایت فقیه ، ابراز نفرت آنها نسبت به آن در جریان قیام ایران ، و اعتراظات اقشار مختلف کشور در ماههای اخیر، تقریبا تمام مهره ها و رسانه های هر دو باند را به این قاطعیت رسانده است که وضعیت کنونی نه برای مردم و نه برای حاکمیت قابل ادامه دادن نیست. دراین زمینه است که برای بسیاری از آنها این امر یقینی شده که طوفان سهمگین تری در راه است و ادامه این راه به فاجعه و نابودی همه کشتی نشین های نظام ولایت منجر خواهدشد.


اما به دلیل بن بست سرنگونی که مردم درجریان قیام ایران حکومت آخوندی را در آن گیر انداخته اند، و به دلیل این دیگر برای آن راهی برای خروج از بن بست سرنگونی باقی نمانده است، عناصری که هشدار می دهند هشدارها و اعلام خطرهایشان از حد حرف و تکرار فراتر نمی رود.


علت هم این است که آنها در درون این مرداب و این باتلاق که مطلقا هیچ راه برون رفتی ازآن ندارند دنبال راه نجات می گردند، هرقدر هم که دست و پا بزنند حاکمیت منحوس آخوندی و خودشان را بیشتر در باتلاق سرنگونی فرو می برد.


حسام الدین آشنا مشاور آخوند روحانی در رابطه با بن بست و شرایطی که رژیم در آن گیر افتاده می گوید: “درصورت ادامه وضع موجود احتمالا همه بازنده خواهند بود”.

این آخوند بی عمامه در ادامه تصریح می کند ” کسانی که افکار عمومی را نادیده می گیرند باید منتظر باشند که با سیلی های محکم تری ازسوی افکار عمومی مواجه شوند.باید باور کنیم که این اعتراضات یک هشدار جدی برای تصمیم گیران بود. معلوم نیست که چه تعداد از این هشدارهای جدی دیگر خواهیم داشت اما آنچه که معلوم است این است که اگر این هشدارها را جدی نگیریم با فاجعه مواجه خواهیم شد”.


این هشدار مشاور آخوند حسن روحانی در ادامه هشدارها و غلط گویی کردن های بسیاری از مهره هایی است که آنها نیز توصیه شان این است که هشدارهای قیام آفرینان و به ویژه هشدار سرنگونی طلبانه آنها جدی گرفته شود.


بنابراین هستند بسیاری از کسان که وضعیت موجود را جدی می گیرند و نسبت به وضعیت گذشته غلط کردم گویی می کنند چرا که سرنگونی برای آنها نیز امر جدی و محتوم شده است.


درهمین رابطه هم هست که اذعان می کنند” صدای مردم ” را شنیده اند، اما دیر هنگام و در زمانی است که کار از کار گذشته و مشکلی از مشکلات لاینحل و به بن بست رسیده را حل نمی کند.


وانگهی زمانی بطور جدی می تواند مشکلی حل شود که به شرایط بحرانی و بن بست نرسیده باشد که هیچ راه حل جدی و عملی هم برای خروج از آن وجود نداشته باشد.


درحال حاضر بسیاری هستند که عملکرد رژیم را باعث بوجود آمدن چنین شرایط بغرنج و خطرناکی برای حکومت می دانند، اما آنچنان که این مهره دولت روحانی می گوید: “اگر روند کنونی اصلاح نشود، پیش بینی میکنیم که در آینده شاهد وقوع اعتراضات بیشتری در حوزه‌های گوناگون باشیم. بنا به نحوه مواجهه با اعتراضات ممکن است با ورود دهک‌های پایین جامعه به اعتراضات واحتمال افزایش جدی خشونت مواجه شویم. “، در چارچوب این حاکمیت و به خصوص در مرحله سرنگونی آن روند کنونی نه تنها اصلاح شدنی نیست، بلکه سرنگونی آن درتقدیر است.


زیرا به قول عبدالله ناصری یکی از عناصر موسوم به اصلاح طلب میان جوانان و حاکمان “گسست بسیار عمیق و شیار عظیمی وجود دارد” که این گسست ممکن است ” به زلزله ای با ریشترهای بالاتر از زلزله پنج ریشتری”بیانجامد.


شکی هم نیست که این زلزله ( زلزله قیام وانقلاب) بوقوع خواهد پیوست و ارکان آن را به لرزه می اندازد وستون فقرات آنرا خرد و خمیر خواهد کرد.


چنین سرنوشتی است که محمد رضاجلایی پور یکی دیگر از افراد باند موسوم به اصلاح طلب را به این قطعیت رسانده است ” افزایش درصد کسانی که نظام را قابل اصلاح نمی دانند( بخوانید خواستار سرنگونی آن هستند) هشدار دهنده است”


علی شکوری راد یکی دیگر از عناصر این باند نیز پیش بینی اش از شرایط این است که ” پشت سرآشوب ، تخریب وانقلاب هم می آید” وبه اصلاح طلبان قلابی رهنمود می دهد به ” این شعار” ( شعار سرنگونی طلبانه مردم وشعار عبور ازاصلاح طلبان) فکر کنند ودرآن تامل کنند.


دراین گفته ها آنچه که قابل تامل و به قول معروف عبرت روزگار است، این است که این گفته ها مربوط به کسانی است که سالیان طولانی با یدک کشیدن عنوان خط امامی یعنی خط خمینی ملعون، خودشان در سرکوب مردم و چپاول آنها ید طولایی داشته اند. اما دریکی دو دهه اخیر درجهت فریب مردم وحفظ حکومت پوستین خط امامی را به کناری انداخته، و ماسک اصلاح طلبی قلابی را به چهره زدند. اکنون که روزگار وقیام مردم ایران نظام آخوندی را ورطه سقوط نزدیک کرده است، بازهم درجهت حفظ این حاکمیت به هشدار و اخطار روی آورده اندکه البته هیچ تاثیری درروند شتابنده سرنگونی رژیم ندارد


 قطعا درآینده نیز این روند شتابنده سرنگونی رژیم با کنار زدن تمامی خارو خاشاک های از سرراه ازجمله خاروخاشاک های موسوم به اصلاح طلب، با قدرت تمام به پیش خواهد تاخت.


ادریس مهرابی


20/6/2018


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :2
» بازديد ماه :1373
» بازديدسال :13136
» کل بازدیدها :199277
» مجموع اعضا : 14
» تعداد مطالب : 671