X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - حمله خانه به خانه نیروهای امنیتی به منازل مشکوک سلفی ها در استان کرمانشاه Freedom of speech - حمله خانه به خانه نیروهای امنیتی به منازل مشکوک سلفی ها در استان کرمانشاه
RSS

در حالی که روابط عمومی دادستانی کل کشور درگیری و توپ باران در استان کرمانشاه و  مقابله مسلحانه با عناصر سلفی (داعشی)  در مرزهای استان کرمانشاه را رد و خبرهای منتشر شد در سوشیال میدیا در رابطه با درگیری مسلحانه  در منطقه  دروغ می داند.


 


بنابر گزارشهای دریافتی از استان کرمانشاه نیروهای  امنیتی سپاە پاسدارن وارد شهرهای  سرپل ذهاب، قصر شیرین، دالاهو و حومە شدە اند. این نیروها به جستجوی خانه به خانه افرادی که در سالهای گذشته با تبلیغ گروهای سلفی که از عراق به ایران امده بودند و تحت حمایت رژیم عرصه زندگی را بر مردم یارسان تنگ کرده بودند ادامه می دهند. در همین رابطه گزارش شده است.  دو نفر از افراد وابسته به داعش کشته و پنج نفر در روستای زعفران از توابع سرپل ذهاب نیز دستگیر و مقداری اسلحه و تعدادی زیادی پرچم داعش ضبط شده است. همچنین یک امام جماعت اهل تسنن از روستای ” کویک” معروف به ملامحمد ربک ، مدت سه روز است توسط نیروهای اطلاعات جمهوری اسلامی به مکانی نامعلوم انتقال داده شده است که اتهام وی ارتباط با گروه تروریستی داعش و تبلیغ افکار وهابی سلفی می باشد.


لازم به ذکر است که سلفی های جهادی از سال 2001 در این منطقه  فعال بوده اند و تعداد از مردم سنی و حتی شیعه این منطقه به شیوه های مختلف به آنها گرویده اند. آنها در طول 15 سال گذشته بصورت آزاد با پخش سی دی و در دست داشتن مساجد به کار عضو گیری خود ادمه می داند. سلفی های جهادی  در محل کار و زندگی خود تابلوهای که در آن شعارهای سلفی گری نوشته شده بود آویزان می کردند.منابع محلی گفتند رژیم تلاش می کنند که برای کسانی که در طول چند سال گذشته از خارج برای آنها پول زیادی وارد شده است را نیز مورد بازجوئی قرار دهد. اگر کسی نتواند به انها بگوید که منبع پول کجا است به زندان انتقال داده می شود


از چند روز گذشته خیلی از این افراد که دستی در سرکوب و فشار بر مردم یارسانی داشتند حال با ترشیدن ریش و حذف  نمادهای تبلیغی سلفی در محل کار و زندگی خود در تلاش هستند از دست نیروهای امنیتی خود را پنهان کنند. این در حالی است که نیروهای امنیتی ایران مادر اصلی آن بوده اند و  در طول این سالها آنها را تشویق نموده بودند تا علیه مردم یارسانی و احزاب سیاسی کرد مبارزه کنند.


این اعلام جنگ نیروهای امنیتی علیه نیروهای دست ساز سلفی خود به خاطر این است که حال عنان این نیروها از دست آنها در رفته و آنها ترس از این دارند که سلول های خفته گروه تروریستی داعش کە در میان عشایر سنی کورد در منطقە زندگی می کنند بار دیگر همانند حمله به تهران  به صاحب خود رژیم و نیروهای امنیتی حمله نمایند


کردانه


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :95
» افراد آنلاین :3
» بازديد دیروز :35
» بازديد ماه :1362
» بازديدسال :7713
» کل بازدیدها :193854
» مجموع اعضا : 13
» تعداد مطالب : 663