X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
Freedom of speech - آرشیو 1396/2

به گزارش کوردانه بر اثر فشارهای روحی بر پیروان آیین یارسان در پادگان کرمانشاه بازم به مرگ یک جوان انجامید، دیروز یک جوان سرباز کورد از پیروان آیین یارسان در کرمانشاه بنام ساسان مرادی به دلیل فشارهای روحی درپادگان نیروی انتظامی سراب نیلوفر کرمانشاه بر وی تحمیل شده بود وعدم توجه به ناراحتی نگرانی او خودکشی کرد.


سربازان یارسانی همیشه در پادگانهای نظامی و در اجبار سربازی مورد تفتیش باوری و اعتقادی توسط ارگانهای عقیدتی و سیاسی  پادگانها قرار میگیرند و مورد توهین ، تمسخر و بازداشتهای بلند مدت و حتی تبعید به پاسگاهای سخت و بدون امکانات قرار میگیرند و متاسفانه جامعه یارسان با توجه به اینکه تمامی این مسائل را به چشم خود می بینند ولی باز گول فریب کاری این دزدان ، غارتگران و قاتلان قرار میگیرند و چشم خود رابه روی این اتفاقات میبندند.

این اتفاقات برای جامعه یارسان هیچ تازگی ندارد و نخواهد داشت و تا حکومت اسلامی ایران بر اقلیت های دینی حکومت میکند باید شاهد اینگونه اتفاقات باشیم.

چند روز پیش بود که روحانی شعار برابری و برادری در بین یارسانیان را داد شعاری که فقط در هنگام تبلیغات انتخاباتی شنیده میشود و در حد یه وعده باقی میماند.

جوانان یارسانی در اجبار سربازی به خاطر فشار و تبعیضاتی که برآنها اعمال میشود مجبور به ترک اجبار سربازی ، خودکشی و یا نرفتن به این اجبار و محروم کردن خود از تمامی حقوق و امتیازاتی که به این کارت وابسته است، میشوند.

دیروز حکمت صفری امروز ساسان مرادی و فردا ...!برچسب‌ها :
نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/02/29 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

با درررررود خدمت تمامي همراهان گرامي شبكه يارسان ويس Yarsan voice

در برنامه فردا دعوت كرديم از كاك علي عسكر خسروي فعال حقوق بشر ، نويسنده و سخنگوي سازمان دمكراتيك يارسان تا در مورد سازمان و فعاليت سازمان مطالبي را ارائه دهند 
برای تماشا روی لینک زیر کلیک کنید

  مصاحبه شبکه آوای یارسان با کاک علی اصغر خسروی


برچسب‌ها :
نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/02/26 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

A peaceful protest in Stockholm

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,

Friday, 2017-05-07

On Friday 5th of May there was a peaceful protest organized by Yarsan Democratic Organization(YDO) to object fascistic devastating policy of Islamic regime against Yarsanis which have had terrible outcomes like many Self-immolation up to now.

Two brothers named Ehsan and Mehdi Fozuni committed Self-immolation in Kermanshah province-Iran (see more)  to object Iranian anti-Kurd and anti Yarsani policy which is exactly like Nazi policy against Jews.

Therefor, Yarsanis in Sweden gathered in a protest in front of Iran embassy to object this criminal policy.The protest started by one-minute silence for these two brothers as well as all martyrs in Kurdistan. In the following, Mr. Farshid Soltani who was the Administrative of the program invited Mr. Ali Khosrawi, representative of YDO to give a speech. Then Mr. Younes Sanjabi read YDO message and other YDO members read their messages: Mr. Sirous Sanjabi, Mr. Omid Ramezani, Mr. Yones Yadegari and Mr. Payam Azhbar.

The program came to an end with some slogan:

“This is enough, we don’t stand insult anymore”, “freedom is Yarsan goal”, etc.

http://yaran-k-f.blogspot.seبرچسب‌ها :
نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/02/17 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

جمهوریت نظام اسلامی ایران یک شوخی است

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->, <-ArchiveEntryCategory->,

درود بر آزادی

جمهوری اسلامی ایران رژیم فاسد و کلاهبرداری است که حتی نتوانسته است نام خود را تثبیت نماید. جماعت ملی-مذهبی به فرماندهی امثال ابراهیم یزدی و بازرگان از مهمترین پایه گذاران نظام جمهوری اسلامی بودند. اینها با دستاویز قرار دان اسلام به عنوان یک ایدئولوژی ثابت و فرا زمینی نه تنها به مردم در سال ۵۷ دروغ گفتند بلکه تا زمانی که نظام ولایت فقیه پابرجا باشد ، نسلهای مختلف را فریب داده و نابود نموده اند.

اصل جمهوریت و انتخابات در فلسفه سیاسی به معنای حاکمیت مردم است. در کجای رژیم فعلی مردم حاکمند؟ حاکمیت و سلطه در نظام ولایت فقیه به عهده شاهی است که بجای تاج عمامه به سر دارد و بخود اجازه کشتار و سرکوب مخافان را می دهد. به هیچ کس هم پاسخگو نیست. پس از 38 سال ، علی خامنه ای حتی یک دقیق با خبرنگاران به پرسش و پاسخ نپرداخته است و عملاً بعنوان سلطانی خودکامه هست و نیست ایران را در اختیار گرفته است.

مدیریت سیاسی و اقتصادی ایران به عهده افرادی است که کوچکترین ارتباطی با مردم ایران ندارند . شورای نگهبان که شش مهره بی خاصیت را در نمایش پیش رو به ملت همیشه خواب ایران معرفی نموده است، خود از ۱۲ فسیل کلاهبردار تشکیل شده است که بقای رهبر در مقامش تنها دغدغه آنهاست. مردم ایران کوچکترین دخالتی در این انتصاب ندارند. آشی که شورای نگهبان برای ملت پخته است در شش کاسه جداگانه ریخته شده است و به مردم می گویند از این شش کاسه یکی را انتخاب کن!


برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/02/14 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

lمعرفی شبکه یارسان ویس Yarsan voice

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,

شبکه یارسان ویس اولین برنامه معرفی خود و اصول 15 گانه ای که در پیش رو دارد به اجرا میگذارد:


روی لینک زیر کلیک کنید:


https://www.youtube.com/watch?v=qVxMzEdwFrk


برچسب‌ها :
نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/02/13 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

نظرسنجی

آمار وبلاگ

کد های کاربر