X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
Freedom of speech - آرشیو 1396/3

در حالی که روابط عمومی دادستانی کل کشور درگیری و توپ باران در استان کرمانشاه و  مقابله مسلحانه با عناصر سلفی (داعشی)  در مرزهای استان کرمانشاه را رد و خبرهای منتشر شد در سوشیال میدیا در رابطه با درگیری مسلحانه  در منطقه  دروغ می داند.


 


بنابر گزارشهای دریافتی از استان کرمانشاه نیروهای  امنیتی سپاە پاسدارن وارد شهرهای  سرپل ذهاب، قصر شیرین، دالاهو و حومە شدە اند. این نیروها به جستجوی خانه به خانه افرادی که در سالهای گذشته با تبلیغ گروهای سلفی که از عراق به ایران امده بودند و تحت حمایت رژیم عرصه زندگی را بر مردم یارسان تنگ کرده بودند ادامه می دهند. در همین رابطه گزارش شده است.  دو نفر از افراد وابسته به داعش کشته و پنج نفر در روستای زعفران از توابع سرپل ذهاب نیز دستگیر و مقداری اسلحه و تعدادی زیادی پرچم داعش ضبط شده است. همچنین یک امام جماعت اهل تسنن از روستای ” کویک” معروف به ملامحمد ربک ، مدت سه روز است توسط نیروهای اطلاعات جمهوری اسلامی به مکانی نامعلوم انتقال داده شده است که اتهام وی ارتباط با گروه تروریستی داعش و تبلیغ افکار وهابی سلفی می باشد.


لازم به ذکر است که سلفی های جهادی از سال 2001 در این منطقه  فعال بوده اند و تعداد از مردم سنی و حتی شیعه این منطقه به شیوه های مختلف به آنها گرویده اند. آنها در طول 15 سال گذشته بصورت آزاد با پخش سی دی و در دست داشتن مساجد به کار عضو گیری خود ادمه می داند. سلفی های جهادی  در محل کار و زندگی خود تابلوهای که در آن شعارهای سلفی گری نوشته شده بود آویزان می کردند.
برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: admin | نسخه قابل چاپ | 1396/03/28 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

20 ژوئن روز جهانی پناهنده

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,


(20 ژوئن) روز جهانی پناهنده، روزی است که کميساريای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد تلاش می‌کند به جهانيان يادآوری کند ميليون‌ها انسان پناهنده که مجبور به ترک خانه خود شده‌اند، با چه مشکلاتی روبرو هستند.


مقدمه

در سراسر دنیا، درگیری موجب شده تعداد زیادی از مردم وطن خود را ترک کنند. در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون نفر به دلیل جنگ و خشونت آواره می باشند  بسیاری به خاطر تبعیضات دینی و  قومی در کشورهای پناهنده پذیر پناهنده شدند حدود ۳۳ میلیون نفر در وطن خود آواره هستند و حدود ۱۷٫۶ میلیون نفر هم (اغلب در کشورهای همسایه) پناهنده هستند. در همین حال، بسیاری از درگیری‌های طولانی مدت حل‌نشده باقی ماندند، که معنی‌اش این است که افراد کمتری توانستند به وطن خود بازگردند. صدها هزار نفر از ایران ، افغانستان، کلمبیا، جمهوری دموکراتیک کنگو، میانمار، سومالی و سودان به زندگی در تبعید ادامه می‌دهند، برخی چندین سال است و برخی بیش از چند دهه و حتی بعضی چند نسل است که در تبعید زندگی می‌کنند.

 برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/03/28 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

طبق اخبار جدیدی که هم اکنون به دست یارسان مدیا رسیده است امروز یک گروه سه نفره، مسلحانه با یک خودروی سواری در روستای “شورآوا ” در بخش کوزران از توابع استان کرمانشاه مشاهده شده اند.

طبق گفته شاهدان عینی این گروه مذکور از گروه مسوم به داعش بوده اند و شعار الله اکبر سر میدادند.


به نقل از گزارشات محلی: این گروه با ماموران امنیتی منطقه در کوزران درگیر شده و در این درگیری راننده خودرو مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و کشته میشود و مسیر حرکت آنها از تعادل خارج گشته و یکی از آنها مصدوم میشود که توسط نیروهای امنیتی دستگیر و فرد سوم متواری میشود.


این چندمین اخبار درگیری و نفوذ گروه تروریستی داعش در مناطق مرزی کرمانشاه می باشد که باعث رعب و وحشت در منطقه شده است.برچسب‌ها :
نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/03/28 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

How Iran exploited Tehran terror attacks for its own gain

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,

This week, Iran’s state-owned media made outlandish accusations and vigorously lashed out at the US and Saudi Arabia over the attacks in Tehran. They were following Tehran’s agenda as Supreme Leader Ali Khamenei, Parliament Speaker Ali Larijani and other Iranian leaders escalated anti-US and anti-Saudi sentiment by issuing incendiary statements.

After Friday prayers, the government staged demonstrations during a funeral ceremony, with chants of “death to the US” and “death to Saudi Arabia.” Khamenei said the attacks in Tehran will only hurt the US and Saudi governments, and “will not damage the Iranian nation’s determination.”

This is part of Iran’s broader agenda to fuel hatred of the US, Saudi Arabia and other Sunni Arab nations, and thereby create more instability that will enable Tehran to further expand its regional influence. Iran is also taking advantage of the Tehran attacks to crack down on domestic opposition, including minorities such as the Kurds and Sunni Arabs. Tehran’s sectarian agenda is anchored in deepening the gap between Sunnis and Shiites.


برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1396/03/28 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

کم مانده بود که خامنه ای نقد کند!

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,

علی خامنه ای در دیدار با سران حکومت ، از عملکرد اقتصادی دولت انتقاد کرد. انتقادهایی که ادامه حرفهای رقبای انتخاباتی آقای روحانی بود. مشخصاً می شد حدس هم زد که رقبای انتخاباتی حسن روحانی که از جناح اصولگرا بودند با کمک خامنه ای این نقدها را در طول انتخابات به دولت نموده اند. در ادامه حسن روحانی از خود و عملکرد دولت خود دفاع نمود.

خامنه ای در واکنش به این سخنان گفت رئیس جمهوری به مواردی اشاره کرد که باید بشود، اما مخاطب و مجریِ عمده این موارد، خود او و تیم دولت است.  خامنه ای البته بهتر از هر کس می داند که سیاستهای او و اطرافیان چاپلوس و کلاهبردار او ایران را به این حال و روز انداخته است و متهم اصلی ماجرا کسی نیست مگر خود علی خامنه ای!

وقاحت و روباه صفتی این آخوند دوزاری که به ثروتی بی پایان رسیده است ، این گدای کوچه های مشهد که به جیب مردم ایران دست انداخته است پایان ندارد. حکومت جمهوری اسلامی روی سفیدی برای خود باقی نگذاشت و اگر کسی بتواند یک ، فقط یک دستاورد برای این رژیم بی صفت و تهی بیابد ، جایزه باید دادش.
برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: admin | نسخه قابل چاپ | 1396/03/27 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

نظرسنجی

آمار وبلاگ

کد های کاربر