X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
Freedom of speech - آرشیو 1397/2

فریاد به حق یارسانی‌ها

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,
فریاد به حق یارسانی‌ها
در زمان جنگ هشت ساله با عراق، پدران و برادران بزرگمان از این آب و خاک دفاع کردند و کشته دادند اما نزدیک به چهل سال است ما باید دینمان را پنهان کنیم و در مدرسه درس‌های از کتاب‌های اسلامی بخوانیم و به هر شکلی که شماها بخواهید ما باید تربیت شویم؛ اما باز با این همه نا عدالتی و اجبار که در فکر و اندیشه و رفتار وارد می‌کنید، متأسفانه در هیچ کاری ما را استخدام نمی‌کنید. در طی این 36 سال ما را بارها شکنجه روحی و جسمی دادید و می‌دهید و با فشار و تبعیض‌ها سعی می‌کنید ما یارسانی¬ها را بی‌سواد و روستانشین نگه دارید و مجبور به ترک تحصیل شویم، چون از باسواد بودن مردم یارسان می‌ترسید. شما بارها و بارها در برنامه‌های تلویزیون اعلام کردید کسانی نماز نمی‌خوانند بیشتر مرتکب جرم می‌شوند اما از خود نمی‌پرسید کسانی که مرتکب جرم می‌شوند عامل آن شما و قانون اساسی و نماینده فقیه هست، به خاطر اینکه برای سیر کردن شکم زن و بچه مجبور می‌شوند مرتکب جرم شوند. به خاطر اینکه شما به آن‌ها بها نمی‌دهید و جایگاهی در این جامعه ندارند.
شما چه نظر توهین‌آمیزی به ما، مردمان یارسان دارید (نظر مراجع تقلید شیعه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در مورد دین ما یارسان) 
آیت‌الله علی خامنه‌ای: اعتقاد به خدا بودن حضرت علی (ع) عقیده باطلى است و موجب می‌شود کسى که به آن اعتقاد دارد، از اسلام خارج گردد، بنابراین کمک به ترویج این عقیده فاسد و حرام است.
آیت‌الله مکارم شیرازی: در صورتی که آن‌ها (پیروان آیین یارسان) ضرورت اسلام را منکر باشند، نمی‌توان از غذایی آن‌ها (نذری) استفاده کرد.
آیت‌الله صافی گلپایگانی: فرقه مذکوره منحرف‌اند و معاشرت با آن‌ها مضر است مگر برای کسی که احتمال عقلائی بدهد که در معاشرت‌ها می‌تواند آن‌ها را هدایت نماید. در هر حال اگر حضرت امیرالمؤمنین را واقعاً خدا بدانند مشرک و نجس‌اند و ازدواج با آن‌ها باطل است.


برچسب‌ها :
ادامه مطلب ... نویسنده: | نسخه قابل چاپ | 1397/02/06 - | 1 2 3 4 5 | اشتراک گذاری :

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

نظرسنجی

آمار وبلاگ

کد های کاربر