X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** Freedom of speech - page 2 Freedom of speech - page 2
RSS

این روزها همه جا از ظلم و ستم علیه کردها در فضای مجازی پخش می شد اما وقتی به نتیجه کار سازمان ها و نهادهای مدافع حقوق بشر می نگیریم جز یک سازمان بوروکراتیک با تشریفات زائد چیزی در بطن ندارند و اگر هم داشته باشند پشت سیاست های ابر قدرت ها خود را پنهان کرده است.  بايد بپذيريم كه طى ساليان متمادى كردهاى منطقه خاورميانه متحمل ظلم و ستم بسيار بوده اند و از بمباران شيميايى مناطق کردستان ایران که چند روز پس از اعلام آتش‌بس و پذیرش قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت از سوی ایران با تبانی از ارتش بعثی عراق  با رژیم فعلی و یا بمباران حلبچه توسط صدام حسين  تا کشتار کردهای ترکیه و عفرین را گرفته كه نمونه اى از برخورد خصمانه کشورهای فوق با كردها بوده و سكوت جهانیان را می توان نوعی حمایت از منافع ابرقدرتها تلقی کرد را به یاد دارید هرچند نمیخواهم وارد کارنامه سیاه کشورهای ظالم علیه کردها بشوم اما با تمام وجود خواهم گفت کردها اسطوره ای به یادماندنی آفریدند.


در ایران کردها را با نگاهی تجزیه طلبانه و از زمان جنگ فی مابین ایران و عراق به عنوان خائنین به کشور قلم داد شده اند و حتی این مورد در عراق هم صدق می کند و تا کنون تحت فشارهای چند جانبه در پی این قضایا قرار گرفته اند، در تركيه نیز كردها شهروندان درجه دو به حساب مى آيند و با نگاهی اجمالی متوجه می شویم كه كردهاى تركيه چه مقدار مشكلات و محروميت هاى اجتماعى را متحمل مى شوند، الانم كه جنگ در عفرين هر روز به خود شكل تازه اى مى گيرد، اخبار دنيا از كودكانى با چهره خون الود در بيمارستان عفرين خبر مى دهند…


برچسب ها :

Freedom of speech

Following the massive condemnation of the Turkish Army’s attack on the Canton of Afrin by various cultural and civilian figures and institutions in Iran, Hundreds of Adherents of Yarsanism in Iran published an open letter in which they addressed The United Nations and the countries committed to the human rights clause. This open letter called for action against the crimes committed by Turkey and Erdogan per the international law to put an end to such flagrant breach of international customary rules.


These citizens emphasised that “silence against such an international crime” clearly indicates that “the principle of prohibition of adopting violence in foreign policy ” has been abandoned and the use of force and an aggressive war has become a legitimate option. Such trend will waste the international attempts to respect human rights.


More than 550 Adhernts of Yarsanism have signed this letter.


برچسب ها :

Freedom of speech

Six people have now died in clashes between the Iranian Regime’s security forces and members of the Sufi faith in Gonabadi.


Currently, the death toll stands at six, with three riot police, two members of the paramilitary Basij force, and one protester having died.برچسب ها :

Freedom of speech

جمعيت حقوق بشر كوردستان ، بارندگى ٤٨ ساعت گذشته در سرپل ذهاب باعث نفوذ اب به چادرها و كانكسهاى زلزله زدگان شده و باعث مشكلات عديده اى براى زلزله زدگان شده است.

شدت و حجم بارش ها به حدی است که آب حتی به کانکس های زلزله زدگان نیز نفوذ کرده و مدارس هم به دليل آبگرفتگى تعطيل شده است.
حكومت جمهورى اسلامى ايران براى اين مشكلات هيچ اقدامى نكرده و حتى از حساب مربوط به كمكهاى مردمى براى زلزله زدگان را نيز مسدود كرده است. على دايى فرد سرشناس در عرصه فوتبال گفته است :

دولت خيلى ما را اذيت ميكند و حسابهاى مردمى را مسدود و شماره حسابى كه براى كمكهاى مردمى داده بوديم مسدود شده است.

برچسب ها :

Freedom of speech

بازداشت ۴۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه

استان‌وایر- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان «آمل» در استان مازندران از بازداشت ۴۰ مرد و زن در یک «پارتی‌ شبانه» در این شهر خبر داد.

علی طالبی اعلام کرده که این «پارتی شبانه» در جاده «هراز» شهر «آمل» برگزار شده بود که منجر به بازداشت ۴۰ نفر از سوی ماموران پلیس شد.

آقای طالبی افزوده که «این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.»
به گفته این مقام قضایی «در این رابطه نیز مقادیری مشروبات الکلی از نوع دست‌ساز و مشروبات خارجی کشف و ضبط» شده است.


برچسب ها :

Freedom of speech
نظرسنجي
    کدام یک از شخصیت های زیر بزرگترین ظلم در حق ایرانیان کرده؟    کدام نوع حکومت برمبنای سیاسی را خواهان هستید؟    از رفراندم کردستان عراق حمایت ...... .

درباره ما

    اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی ، همراه شو عزیز، همراه شو عزیز که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود این وبلاگ به منظور روشن ساختن مشکلات مردم ایران و همچنین ظلم ها و ستم های که بر مردم روا داشته اند مخصوصا قشر کرد یارسان ایجاد شده است.
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :48
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :14
» بازديد ماه :73
» بازديدسال :73
» کل بازدیدها :186214
» مجموع اعضا : 12
» تعداد مطالب : 639